Slovenija
12111 ogledov

Bitka proti operaterjem: "Naj se nepoštene prakse končajo"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:05 25.marec 2024.

    Nategujejo nas vsi! Ker pa smo preveč komot, da bi kaj storili, naj pač nas.

  • Avatar Herkules
    Herkules 13:12 25.marec 2024.

    Preko državnega Telekoma, ki smo ga državljani ustvarili in rešili, nas ropa država, da potem dajejo ta denar skorumpirani politiki in menedžerjem in politikantom na oblasti! Isto je pri vseh drugih državnih firmah kot je Triglav, NLB, Sava; Gen, Dars, ...prikaži več in vse ostale! Pri A1 in Telemachu pa financiramo skorumpirne, pohlepne tujce in njihov razvoj in blaginjo! Tožit golazen zajedalsko do konca in lopove zapret, če bo treba!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 13:21 25.marec 2024.

    Ena najbolj nepoštenih praks nekaterih operaterjev je enomesečni odpovedni rok, še posebno, ker ob sklenitvi naročniškega razmerja novega naročnika s to prakso ne seznanijo. Zase vem, da operater, ki mi je pred leti zaračunal naročnino še za dodatni mesec, zame ...prikaži več ne obstaja več! No, na koncu pa sem mu povzroči več škode, kot on meni! Dodatno je bil še ob 2 naročnini naše družine, za zamenjavo sem prepričal še par prijateljev in še v kolikor pogovor nanese, še vsakomur tega operaterja odsvetujem.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:47 25.marec 2024.

      Opisal si A1 in jaz sem jih na enak način odpikal plus potegnil celo družino stran od njih

    • SlavkoKrizman 14:37 25.marec 2024.

      In to je edini način, da se kaj spremeni...če bi šli masovno dol iz zanič operaterja, bi se zadeve kaj hitro spremenile...ampak večina je prelenih...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 13:29 25.marec 2024.

    Temu se reče konkurenca po slovensko. Povsod samo kartelni dogovori.

  • Eddie 16:05 25.marec 2024.

    Upam, da se v tem delu dotaknejo tudi obveznega plačevanja prispevka za Pro Plus, katerega so operaterji brez izjeme elegantno implementirali in strošek prevalili na naročnike. Komercialna televizija naj se financira iz lastnih virov, dobljenih skozi komercialne aktivnosti, ne pa ...prikaži več skozi obvezen prispevek naročnikov pri operaterjih. Če pa že želijo, naj pa operaterji paket njihovih programov ponudijo ločeno in ga pač plača tisti ki želi. Jaz recimo teh programov praktično ne gledam, plačujem pa.

    • lojs 17:21 25.marec 2024.

      o tem sem se pogovarjal s poslanci DZ, pa se je samo enden javil, ampak tema je bila izrazito nezanimiva in popolnoma nič se ni spremenilo ... obrni se na ŠOLAKA, če boš prišel do njega

  • lojs 13:38 25.marec 2024.

    sam OSEBNO sem se pred leti obrnil na DZ in imel komunikacijo z enim poslancem, ki ga sicer ni več, ampak bila je pa takrat razprava ... ljudem je treba razložit ... začelo se je s telekomom, ki je glavni ...prikaži več krivec za t2 ... telemach je bil nekoč v začetku slovenski lasti, potem prodaja in pa sedaj ŠOLAK in raztur ... mi smo izpostava republike srbske, z imenom "Vukojebina Slovenistan" ... to je vse dokazljivo in vsak dan se to dogaja, ampak kdo naj vam to pove

  • lojs 13:49 25.marec 2024.

    pa še to bi dodal, da podpisani avtor članka ali pa tisti prvi avtor prepisani nimajo kaj dosti pojma ... razložite mi, zakaj bi moral naročnik plačevati naročnino za TV programe, ki jih ne gleda ... a ste to pogruntal? ...prikaži več še enkrat vam povem, zgodil se je kartelni dogovor, ko je total TV alias ŠOLAK prevezl telemach ... ker so oni moral plačat tv hišam, so se dogovorili, da še ostali ... in popolnoma nič ne bo iz tega zakaj? KER NIČ NI NAŠE VEČ! ... vse ostalo je džabe

  • LukaMB 13:17 25.marec 2024.

    Nobenemu se ne da narediti menjavo operaterja, o tem se pozabavajte psihološko zakaj, pri menjavi ostaneš lahko več dni brez interneta in televizije tudi, dokler ne prideš na vrsto. Ko prideš na vrsto pa katerikoli drugi operater ni več ugoden, ...prikaži več ker vsi skupaj povišajo cene ali pa nimajo paketov, kot bi si želeli. Ponujajo nekaj podobnega košaricam v trgovini, znotraj imaš pol nesnage in zaradi tega plačuješ več. Glede na države okoli in primerjavi, pa pri naših ponudnikih dobimo manj za več EUR!

    • jazalen 13:29 25.marec 2024.

      Vprašajmo se, le kako smo preživeli mi, ki smo danes 50+, ko ni bili 300 programov, interneta...??? Žalosti me s kako veliko hitrosti pričakujemo; odgovor, storitev, uslugo...nobenega potrpljenja, razumevanja...ni več. Jaz sem se vse zmenil ob zamenjavi operaterja. In tistih ...prikaži več nekaj dni smo za mizo igrali igre, smejali in zabavali. Tako smo videli kaj izgubljamo. Hvaležen sem za zamenjavo, saj je to bil način, ko smo spremenili način druženja.

    • lojs 13:43 25.marec 2024.

      luka, ne bi te žalil, ampak nimaš pojma ... kabelsi operater ni isto kot mobitel ... imamo koaks kabel, optiko, in staro bakreno parico ... zate je verjetno to nepomebno ker si milenijsko dete ... uživaj v WiFi-ju in si ...prikaži več misli kako je je enostavno, sploh pa kaj se rabi in kaj sploh pomenijo številke ... uči miško, brez zamere

    • LukaMB 14:05 25.marec 2024.

      lojs - jaz nisem milenijsko dete, samo povedati sem hotel psihološko zakaj nočejo menjati operaterja, komu se pa da še ubadati pa čakati klic pa še enkrat nekoga drugega sem ter tja ob vsakodnevnih opravilih in ob delu.

    • lojs 14:10 25.marec 2024.

      zame recimo pride v poštev samo en opretar in to zaradi fizičnih omejteiv oz. inštalacije ... nekam na vas ne bo nihče vlekel optiko, parica pa je kot je in kaj mi preostane ... ja psihično se moram sprijaznit, da ...prikaži več ostane tako kot je

    • rd2dmk2 15:41 25.marec 2024.

      točno takoje kot praviš lojs, v mnogih krajih izven ljubljane je samo en operater interneta, ker je kabel tam star 50 let in po tistem bakru se pač ne da delat nič posebnega. še video klica bolj teško. po drugi ...prikaži veči strani ima A1 tako bedasto reklamo z onim kretenom z brezžičnim internetom, potem pa ti povedo da pri tebi na vasi ni 5G in pač spet ne gre.torej kaj lahko menjaš? osla z mulo ? lojs in meni in mnogim ostane samo selitev v velemesto za dober internet

  • lojs 14:15 25.marec 2024.

    vsi veliko operaterji ponujajo TV + vse ostalo ... res je, da danes predvsem tv pobere veliko pasovne širine, folk rabi še 4K, ne vem zakaj in to za vedno več kanalov, to je kar ... ampak če rabiš samo ...prikaži več net in tel., je pač hofer najcenejši ... ki sicer gostuje v omrežju a1 ali bivši simobil, zanimivo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.