Slovenija
19 ogledov

Z ventilom ne prihranijo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:08 21.oktober 2012.

    s temi ventili je samo nategovanje ljudi...sramota v kakšni državi živimo!!!

  • pikijakob 10:16 21.oktober 2012.

    naj začnejo ogrevat z elektriko in naj zaplombirajo radjatorje.

  • Pepi 10:32 21.oktober 2012.

    Se popolnoma strinjam z 1111,ti ventili,čitalci porabljene toplote in ostale aparaturce so EN VELIK NATEG,ne samo v NG,temveč po vsej Sloveniji,zato pa ji 75% uporabnikov nima,namreč kaj se dogaja,pred namestitvijo le teh smo plačevali pavšalno porabo,zdaj plačujemo pavšalno porabo+porabo po ...prikaži več teh aparaturcah.Moja praksa za preteklo sezono pokaže sledeče;en mesec zaprti radiatorji(6kom.vsi so enako veliki)40eur,en mesec,en odprt radiator(na polno)70eur,in če pomnožim to z 6 radiatorji,je to 420eur,?????????Če so vsi radiatorji zaprti pa 240eur,pred namestitvijo le teh aparaturc,pa sem povprečno plačala100-120eur na mesecNa odgovore ,ki sem jih iskala na vseh pristojnih inštitucijah,nisem dobila odgovora,samo izgovarjajo se eden na drugega,tok o teh famoznih krajah,ki se dogajajo pod okriljem ministerstva-države

  • suzana.kos 10:36 21.oktober 2012.

    problem je, da se storitvam Kenoga ne morejo odpovedati, ker jim ta mora dati soglasje za to!!!!!! in če zaprejo radiatorje, bodo v vsaem primeru plačevali 70 odstotkov cene...sramota, Arčon, dej stopi na stran tistih, ki so te volili!

  • Stolp 15:50 21.oktober 2012.

    Kaj je zdaj to, ne da soglasja? Saj so oni odjemalci in morajo oni dati soglasje da jih ogrevajo! Ne more en meni vsiliti neko storitev.Enostavno naj se zmenijo in vsi nehajo plačevati pa bo firma hitro začela tenko piskati!

  • dd 09:34 21.oktober 2012.

    Kadar ima podjetje monopol, lahko dela in krade kakor se mu zahoče. Sramota.

  • suzana.kos 16:23 21.oktober 2012.

    nak, tega se pa ne da...vsi stanovalci se morajo strinjati, da se odpovedo storitvam in podjetje, ki skrbi za ogrevanje, mora to dovoliti... če ne plačajo računov - jih lahko rubijo...žal je pri nas takšna ureditev, da nima izbire, če ...prikaži več se vseliš v stanovanje s centralno kurjavo, jo moraš plačevati, tudi, če je ne želiš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.