Slovenija
51 ogledov

Z žuganjem s kaznijo "bolj zaleže"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 10:22 26.november 2016.

    Groza ! V Mariboru ,na obronkih zelenega Pohorja ,oaze miru in telovadnice na prostem(tako so Pohorje nekoč poimenovali) je dovoljeno vse kar se vam zahoče . Lahko pripeljete salonitke ,gume ,gradbeni materijal..........skratka idila za vse ,ki želijo nekaznovano svinjati okolico. ...prikaži več PRIDITE POHORJE IN MARIBOR VABITA .

  • YaKo 09:32 26.november 2016.

    Lahko tudi prepovejo obisk Bleda. Samo denar naj jim nakažemo, ane. Saj ne da zagovarjam svinjanje, ampak vse te prepovedi mi grejo pa na kuro.

  • Lavdan 10:41 26.november 2016.

    Ali so tudi psom prepovedali scanje po vogalih. Naj prepovedo še obisk Bleda.

  • Lolek3 12:59 26.november 2016.

    Mi je všeč, da bo gibanje na Bledu brez kopalk. Temu se reče "zračna kopel"

  • Skippy 14:43 26.november 2016.

    Kam smo prišli, da ti zapovedujejo, kako smeš biti oblečen ob jezeru? Poleg tega je to priobalni pas, ki je javno dobro. Savdska Arabija je že tu.

  • Avatar Džoser
    Džoser 15:05 26.november 2016.

    Bravo ,Končno! Vse čestitke Blejskemu županu pozabil je vključiti med prekrške še pljuvanje po tleh.Žal naše naturalizirane Slovence in nevzgojeno mladino nikoli ne bomo navadili na oliko.

  • Avatar Leon
    Leon 15:49 26.november 2016.

    Kdor ne verjame naj se sprehodi ob vznožju Pohorja po makadamski poti ,ki vodi iza TUŠ-a ,mimo ribnikov ,nekdanjega strelišča do Pohorske Vile ! Seveda se to iz satelita ne vidi, žal !

  • Skippy 17:53 26.november 2016.

    Turist bo moral 3x preveriti, če ni v kakšni arabski državi. Ker prepovedano je skoraj vse, vključno s kopalkami in kopanjem.

  • Skippy 17:54 26.november 2016.

    Namen kazni je preganjati tisto, kar drugim povzroča škodo. Kakšno škodo povzroča pljunek? Marsikatero dejanje nima olike, pa ne pomeni, da delaš drugemu škodo.

  • allstarr111 14:37 26.november 2016.

    Pa sej ko bo dosti ljudi dobilo kazen, se jim bo bled priskutil in tja ne bodo hodili več, zdej ali so svinjači ali ne me ne zanima, jest se obnašam kot zahtevajo in mi bo fino ker bo manj ...prikaži več gneče, boli t K super nam je, edin fajn bi blo da uvedejo naj osebje 100% zna tudi SLOVENŠČINO poleg ostalih exjugo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.