Magazin /magazin/film-glasba-tv
82 ogledov

"Za 10 dni Oriana prejela 7.750 evrov"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 08:26 04.junij 2013.

    Tale pikec sebe imenuje televizija ??????????? Met eno kamero še ne pomeni biti TV , sploh pa ne takšen , da bi lahko vplival na ostali dve hiši . Kaj si tale direktor predstavlja. Delat program , pa ne plačevat. ...prikaži več Če bo kdo na črni listi , boste to vi in ne igralci in voditelji.

  • zic 10:16 03.junij 2013.

    to pot bom na Orianini strani, ker točno vem kakšni nateguni ste....veliko vam jih je že ušlo, ker nategujete in zamujate s plačili...če niste plačilno sposobni zaprite svoja vrata in hvala lepa....že pri oddaji na Zdravje so sami problemi s ...prikaži več plačevanjem, to vam lahko potrdi mnogo akterjev!!!!

  • zic 10:19 03.junij 2013.

    pa da vas ni sram, da dajete v presojo gledalcem???? kdo pa so oni, da bodo ocenjevali kakšna je pogodba, VI STE JO NAPISALI IN PODPISALI!!!!! Sramota, kaj si dovolijo in izkoriščajo recesijo...najboljš, da vam vsi zastonj delajo, vi pa ...prikaži več se vozakate z jahtami...kako mi je to znano....vsa taka podjetja bi bilo potrebno TAKOJ zapreti.....da vas ni sram!!!!

  • abfall 11:24 03.junij 2013.

    "Desetdnevno? Imela sem 31 oddaj. V enem dnevu smo posneli tri oddaje in pri snemanju ne gre samo za snemanje, sem sodijo še priprave na oddajo, pisanje scenarijev in podobno ..."10*3=30 + 1 = 31Za scenarij pa ...prikaži več ni porabila veliko časa. Sem gledal in ugotavljam, da scenarija v pravem pomenu besede ni bilo. Razen, če sta bila hihitanje in zadrega del scenarija. ;-)

  • KOJAK 12:11 03.junij 2013.

    JA IN KAJ POL če je zaslužila 7.750 €. Bedaki na TV3 zdaj dajejo to v javnost... kreteni so sami podpisali tako pogodbo... torej SO DOLŽNI PLAČAT!

  • d 10:43 03.junij 2013.

    Iz članka razberem da je dobila denar, sicer malo z zamudo, ampak do zadnjega centa. Za 10 dni al pa za 2 meseca, kot pravi Oriana je to ohohoho. Ne vem kaj sploh hoce dosezt ?

  • Christian Slo 11:21 03.junij 2013.

    Podpiram Oriano in prosim ta TV3 Medias (bivši Pink) prosim že enkrat zaprite. Programska shema je obupna, vem da ne plačujejo honorarja svojim zaposlenim in sedaj se sprenevedajo... pač tipična "srbska" posla (TV3 Medias je v lasti Beošampionke)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.