Svet
16139 ogledov

Za dve kavi in vodo plačal 43 evrov

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 17:57 08.avgust 2018.

    Visoke cene so edini način ,da se znebijo nadležnih turistov ,ki jih omejujejo vsakodnevno .Enako je v vsej Toskani -San Gimignano,Cinque Terre,Firence , Fiesole ....................meščani so talci v svojih domovih .

    • matermila 09:44 09.avgust 2018.

      Kako pa ti to veš?A jim tudi ti hodiš v napoto?Potem si tudi ti nadležen turist.

  • Sara_Mofflin 18:21 07.avgust 2018.

    Dobra novica za vse moje prijatelje. Podjetje, ki ponuja spletno dejavnost na domu... Kmalu po nekaj urah dela lahko zaslužite do 25.000 dolarjev mesečno... Pridružite se nam in obiščite našo spletno stran za več podrobn0stii ... Torej sem začel ..... ...prikaži več ........ ➤➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

  • Avatar Zala
    Zala 00:52 08.avgust 2018.

    Nisi vsak dan v Evropi, če si iz Čila. In vsak dan ne piješ kave na Markovem trgu, če nisi ravno Benečan. Vzameš v zakup cene, se fotkaš na vse možne načine in odideš.

  • Avatar praufo
    praufo 20:05 07.avgust 2018.

    prebral sem članek, pa ne vem, v čem je problem ... destinacija ima pač take cene, hrvati imajo "relativno" visoke cene, , napoved je pa, da jih bodo zvišali, takse in vse ostalo ... kje je sploh problem ??? turisti ...prikaži več se valijo in kaj češ drugega kot da kasiraš, , če jih je več, podražiš, pa še, pa še ... folka ne zmanjka, to je noro

  • kapibara 07:27 08.avgust 2018.

    Pa kva se pizdi ! Da je prišel do Benetke, je še več zapravu- to mu je pa normalno. Pa ča se pizdi, to bo imel na veke vekomaj v spominu.. :-)

    • Žurnalček 08:55 09.avgust 2018.

      Imaš prav ! Jaz še danes nisem pozabil te kavarne in natakarja.

  • matermila 11:00 08.avgust 2018.

    Pogled na baziliko in stolp 15€ po glavi,ob kavi.Brez kave zastonj.Ni problema.

  • 2ac0d92f39c29bc3e6af65fb55ad1cdaa120ad13 23:34 07.avgust 2018.

    Ne vem kaj se kregajo. Dejansko je vse napisano in tudi prijazno te opozorijo. To ni nobenizgovor da si iz Čila. Če si imel denar, da si prišel v Evropo in hočeš it hochštaplarja pa še plačej. To je to. ...prikaži več Mi z lahkoto popujemo kavo za 1,25€.

    • Žurnalček 08:54 09.avgust 2018.

      Ko v tisti vročini končno prilezeš na Markov trg si tako crknjen , da samo gledaš, kam se boš vsedel . Kdo pa je iz portrebe po sedenju zganjal hoštapleraj!

  • Žurnalček 08:49 09.avgust 2018.

    Da ne boste mislili , da je bilo pred 35 leti kaj drugače ! V ceni ni bilo nobene razlike , razlika je bila samo v temu , da nam ni natakar sploh vrnil "drobiža " in je bila cena ...prikaži več polnih 50€ . Sam asreča , da nas je v drugi restavraciji natakar vrgel iz lokala , ker mu je ravno tisti hip prišla skupina Amerikancev in ni bilo prostora za vse njih ! Še dobro , pitaj boga kolk nam bi računal špagete in pijačo !

  • Tadej 01:56 08.avgust 2018.

    V isti gostilni placas vec, ce sedis zunaj? Wtf

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.