Slovenija
15203 ogledov

Za koga in kje bodo PCT pogoji obvezni? Tako odgovarja minister!

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:07 20.julij 2021.

    Kdaj boste priviligirancem ukinili covid dodatke. Raje to povejte

  • lovro4 16:47 20.julij 2021.

    vsi vemo, najbrž celo minister, da cepljeni lahko prenašajo okžbo. In lahko9 zbolijo. Torej je evidentno, da PCT ni namenjem preprečitve prenosa okužb. Toliko logike ima še bebec, kajne, minister. Gre torej za nekaj drugega. Za to, da se ljudi ...prikaži več prisili v cepljenje. Zakaj ne povedo tako. Aja, ne smejo, ker bi odkrito priznali, da kršijo Nurnberški kodeks in so na nivoju vojnih zločincev. problem pa je, ker cepivo, kot pravijo, se je izkazalo za hud strup.

  • lovro4 16:07 20.julij 2021.

    PCT pogoj. Umotvor, vreden te vlade. Onemogočil naj bi prenašanje okužb, he, he. Gospod minister, ste zadnje čase kaj videli vrla strokovnjaka dr. Cracka ali lepotičko Beovič? No, tadva pravita, in poleg njiju še ves planet Zemlja, da cepljeni so ...prikaži več prenašalci okužb. Ja, in tudi zbolijo lahko. Kako potemtakem tisti C spada v PCT? Jao, bog se nas usmili s tako vlado. Vsi skupaj ne zberejo 37 pik za IQ. Pacient poleg pacienta, kot da bi jih nabral na zaprtem oddelku psihiatrične ustanove.

    • krnekina3 16:39 20.julij 2021.

      Projiciras. Umobolnica je tvoja glava. In pa ja, cepljeni loh zbolijo in loh prenasajo. Ampak velik manj kot necepljeni. Ampak kaj cem to teb razlagat. Bom prej ribo naucu letet.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 17:06 20.julij 2021.

      So na dopustu na Hrvaškem. Kacin uraduje kar s Krka in dobiva covid dodatek

    • lovro4 17:20 20.julij 2021.

      Vidim, krnekina3, da si izobražen človek, že po pisanju sodeč. In ko je že tako, me, prosim, razsvetli, kako nekdo bolj prenaša in kako nekdo manj prenaša., Veš, to niso cegli ali vreče cementa. Jao, jao, saj pravim,pacienti.

    • krnekina3 18:02 20.julij 2021.

      Tebe niti 5 kW reflektor ne more razsvetlit.

  • popokatopetl 16:21 20.julij 2021.

    Krasna vlada, začeli bodo maksimalno težit s PCT ravno takrat ko to postaja brez veze. Kdor se počuti ogroženega in se je hotel cepit, se je namreč že lahko.

  • rd2dmk2 18:34 20.julij 2021.

    ma je..be naj se minister in vsi v na NIJZ. a veste kolk časa se čaka na kardiološko slikanje. drugo leto enkrat.. ma se mi jebe c-19 in vsi ukrepi. a mislite da bo človek še živ drugo leto? ves ...prikaži večs denar zdravstva so zapravil za neumnosti, tisti ki so zares bolani pa naj crknejo. kaj bi delali operacije raka, dejmo rajš potalat dodatke za c-19. človek ima težave s srcem , zdej naj se pa cepi. pri vseh stranskih učinkih. In naj 1 leto čaka na pregled.

  • vera23 17:37 20.julij 2021.

    Gospod minister, kaj pa VAED?

  • lovro4 16:23 20.julij 2021.

    Še ena novička za vse, željne cepljenja; PHE (nekakšen angleški NIJZ) objavil zadnje podatke glede grozljivega delta seva: smrtnost je 0, 69% pri polno cepljenih. In 0,07% pri necepljenih. Za nas, necepljene, bo gripa ostala gripa, kot je vedno bila. ...prikaži več Za cepljene pa že kar smrtonosna zadeva. Mislite, da je fejk? NI, to je uradni dokument britanske vlade, Zloadajte si ga, preučite, Če bo še kdo potem hotel na cepljenje, ima hude težave v glavi. Link objavim spodaj, tu ne gre več, žal.

    • oneh 16:55 20.julij 2021.

      Četudi držijo je številke potrebno razumeti. Za to pa je potrebno kaj več kot vakuum med ušesi. Imaš 100.000 cepljenih in enako koronaidiotov. Med cepljenimi jih zboli 15.000 in umre 10. Med koronaidioti pa jih umre 70.

    • oneh 17:00 20.julij 2021.

      Če pa sedaj dodamo podatek, da so v večinui cepljeni starejši, necepljeni pa mlajši, kateri bistveno lažje prebolevajo potem bi bile te številke bliže 10- 1000 v korist koronaidiotov.

    • krnekina3 18:38 20.julij 2021.

      Dobesedno si pobral komentar od ucer, in kvakas zdej naprej to. Nimas inteligence da bi zurnalov clank zastopu, ne pa eno statistiko.

    • Ender3 19:56 20.julij 2021.

      Aktivisti iz političnih stališč, prehajajo na strokovno področje in delijo svoje enoumje.

    • krnekina3 20:11 20.julij 2021.

      Lol. Dej preber si prosm, kaj je projekcija (obrambn mehanizem) pr psihologij. Dol men maha za politiko - znanost boli kurac za politiko. Ce koga vidm, si to ti (poleg nekaterih ostalih), k povezuje cepljene in necepljene z levim in desnim lol.

    • Ender3 21:07 20.julij 2021.

      krnekina3, ponovno, sem apolitičen, versko neopredeljen, bil sem zaprisežen samo stroki, katero sedaj lahko neodvisno branim ali kritiziram. Vsakogar spoštujem, toleriram v stališčih, ki imajo vrednost in racionalnost. Nikogar ne delim, ne po politični ne strokovni pripadnosti. Destruktivnost in žalitve ...prikaži več niso v moji naravi. Ne morem pa molčati ob dejstvu, da mladi aktivisti, troli, ki ste ideološko nastavljeni, vnašate propagando, delitve in sovraštvo po vseh forumih tudi, kot obrambni mehanizem.

  • lovro4 16:33 20.julij 2021.

    Zdaj vem, zakaj je minister pustil tisti C v famozni kratici. minister že ve to, kar sem jaz zgoraj predstavil, in si misli, : ah, kaj bom zdaj brisal tisti C in begal ljudi, itak bodo vsi C-ji v bolnicah ...prikaži več ali na pokopališču. Ti ne bodo širili ničesar več.

  • lovro4 16:24 20.julij 2021.

    No, obljubljeni link- poročilo Public Health England: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/1001354/Variants_of_Concern_VOC_Technical_Briefing_17.pdf?fbclid=IwAR3w816UV6aJYYvlSWO_I-zHvunN5rb9CkEdmTr3K1VRLomh7qu_m6RiSI8

    • krnekina3 18:40 20.julij 2021.

      Grem stavt da ne zastops 1% napisanga, papiga.

    • kontrahan 19:20 20.julij 2021.

      lovro4 ne se trudit, ker tile te bodo napadli na vsaki ravni, ker se ne strinjaš z njihovimi trditvami. Ti sam napiši, da je cepljenje zdravo in da si že 6X cepljen, pa te vzamejo za svojega, čeprav se zlažeš. ...prikaži več. To je njihov domet.

    • krnekina3 19:27 20.julij 2021.

      kontrahan, niso nase trditve, ampak so trditve podprte z dokazi in studijam. Res ste slabs k otroc s temu projiciranjem hahah. Js ne napadam cepilnih centrov ipd. Vas budale je treba u kali zatret, ce ne bo kmal amerika tle: ...prikaži več k se zberejo mongoloidi pa napadajo razne ustanove za splave, pa cepilne centre itd.

    • krnekina3 19:29 20.julij 2021.

      Pa nj te ne skrbi za lovrota. Se ne trud velik. Sam ponavla k papiga kar prebere na random butast stran al pa kar za sankom slis od soseda. Gre v to lih tolk mentalnga napora kt ga js ponucam ...prikaži več k si cevle zavezem xD

    • kontrahan 19:37 20.julij 2021.

      krnekina3 eh samo ti bereš na pravih straneh in se giblješ pri pravih ljudeh. Ja in napadamo cepilne centre, Pa verjamemo našim krekom, pa beovički, pa logarci in pa seveda tebi vseznalcu. Dobro, da vas imamo, da vemo kaj je ...prikaži veče dobro in da cepivo sigurno ni tako odlično, kot vi posiljujete ljudi. Aja vi ne posiljujete vi skrbite za zdravje ljudi.Ti to verjameš vse, eni pa pač ne vse kar sproducirate.

    • Ender3 19:52 20.julij 2021.

      krnekina3, smetiš po forumu s svojo nestrokovno agendo. 👎👎🖕🖕

    • krnekina3 20:00 20.julij 2021.

      Kontrahan, kolikor vem, beovicka pa krek nista objavla nobene studije glede cepiv, tko da sta irelevantna. Nism js vseznalec, sam povem, kar so velik pametnejsi od mene odkril, in kar je se vec pametnejsih od mene potrdil. Sej tud vi ...prikaži več bi loh vse to prebral, sam kurc, ker raj berete fejsbuk in pa razne bloge. Tisti fotelj-dohtarji so pa res vseznalci ane xD

    • krnekina3 20:04 20.julij 2021.

      Ender, ce kdo smeti, ste to vi, antivaxerji, in to ze vec kot 1 let. Agenda je pa tud prisotna le pri vam, znanost nima agende. Znanost je znanost. Se sprasujem a res to berem al ne, ker dobesedno projicirate ...prikaži več vse vase butaste fore na nas lol. Btw, se vedno cakam, da mi poves katere so tiste priznane publikacije, ki so zanesljive.

    • kontrahan 20:20 20.julij 2021.

      Ti ker verjemi cepivom naprej, boš lažje živel. Saj jaz tudi verjamem cepivom, ampak takim, ki se jih že leta uporablja, takim, ki jih pa zrihtajo v 3 mesecih pa veliko manj. Lej precepljen si, torej se nimaš kaj bati,kako ...prikaži več bo pa naprej, pa upam, da neboš imel težav. Lahko boš hodil naokoli brez, kar eni ne bomo mogli. Pa uživaj čim dlje.

    • krnekina3 20:23 20.julij 2021.

      Vsa cepiva, ki se jih ze leta uporablja, se je enkrat zacelo uporabljat. Tko da, povej mi prosm, kdaj bo tista prelomna tocka, k bos vrjeu v mRNA? (Se zate: mRNA cepiva se razvijajo ze 50 let)

  • CORONABUCI 11:53 21.julij 2021.

    Smrad globalistična. Tudi tebe čaka en velik test, ki pa dvomim, da ga boš preživel.

  • Avatar tupatam
    tupatam 11:43 21.julij 2021.

    Mislim ,da v Sloveniji rabimo en orng val,da odnese te dobičkarje.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 22:54 21.julij 2021.

    samo rožički mu še manjkajo pa bo popoln ;)

  • lada 16:50 20.julij 2021.

    cekreterji pravijo, da kdor se ne cepi = cepec !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.