Slovenija
36 ogledov

Za neločevanje dobite nalepko

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • YaKo 11:19 15.julij 2012.

    popravljam: 20% igrače / 80% embalaže

  • zic 20:48 14.julij 2012.

    če mi gre pa kaj na živce je pa ta telovadba s temi smetmi....doma naprimer navadne smeti, bio odpadki pa plastika, prideš na šiht je steklo pa bio skupaj,k ne vem kaj ima to skupnega, papir posebej, embalaža posebej...glavnem, če ...prikaži več bi bil en sistem za vse enak bi bilo 100krat lažje, tko ima pa vsak kvart svoje fore...cela znanost z enimi jadnimi smetmi, k bi mogl bit enostavno in ne moteče za vsakogar, tko se mi pa še zdi, da niti na komunali ne vejo kako in kaj!?

  • Foto Projekti 23:31 14.julij 2012.

    Točno tako kot sta predhodnika omenila; šli smo v ločeno zbiranje odpadkov a se mi zdi, da ponudbniki sploh niso izdelali nikakršnega načrta in sistemizacije. In kaj mene osebno pri odpadkih najbolj zmoti, je način pakiranja! Če se gremo ekološko ...prikaži več osveščenost, naj se potem ta osveščenost začne že na samem začetku, to pa je - pri proizvajalcu. Poglejmo samo navaden jogurt npr. Tetrapak je iz enega materiala, pokrovček iz drugega. Kakšne izdelki imajo na sebi vse sortne stvari od kovine, plastike in papirja. To gre toliko preveč in časa in dragocene ter drage pitne vode, da se vse to očisti, loči itd. In kaj se zgodi na koncu? Na komunalnih podjetjih tarnajo, da so dobili kazen, ker občani niso pravilno ločevali, ter bodo morali podražati storitve.

  • Lavdan 21:07 14.julij 2012.

    Postali smo dežela kant. Pred vsako hišo po tri ali štiri, pa ekološki otoki. Dovolj bi bile dve in to ena bio in ena za ostalo. Ostale odpadke bi na sortirnici prebirali in zadeva bi bila rešena, ker bi bilo ...prikaži več vse narejeno strokovno. Sedaj je vse navaden kaos. Zanima me kdo služi s temi "lepimi" kantami.

  • raviotar 22:55 16.julij 2012.

    vse lepo in prav, ampak, jst na svojih 30m2 nimam prostora za 8 različnih kant. Pač.

  • raviotar 22:55 16.julij 2012.

    vse lepo in prav, ampak, jst na svojih 30m2 nimam prostora za 8 različnih kant. Pač.

  • YaKo 11:18 15.julij 2012.

    Najhujša embalaža je za igrače. Majhna igračka v kartonu z folijo, da se vidi skoz, potem pa 9x privita z žico, da se v 6x preveliki škatli ne premakne iz za okna iz folije. V glavnem 200% igrače / 80% embalaže

  • raviotar 22:56 16.julij 2012.

    Vsakih 15 min pa tud ne bom do kant hodila, se razume. Tiste za ločene odpadke so malce predaleč razporejene in je že kar mali podvig vse to izvesti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.