Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
21743 ogledov

Za odrasle: Preventivne pravice, ki jih krije zavarovalnica

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • djdj 13:22 08.december 2018.

    Zaenkrat mi te pravice "ne morem" izkoristiti. Dobil sem vabilo, a referenčna ambulanta deluje le v dopoldanski urah. Takrat sem delovno aktiven in obisk pregleda ni opravičljiv(za kar ne bom koristil dopusta, če me pregledujejo že zdravniki medicine dela). Komu ...prikaži več so te ambulante namenjene? Ali gre le za ustvarjanje dodatnih zaposlitev v JS(oz. na uho mi je prišlo, da je obiskanost referenčnih amb. pogoj za obstanek ZD v kraju)?

    • smejka 13:33 08.december 2018.

      Zagotovo je to verižna reakcija.Same delavnice(hujšanje, odvajanje kajenja,. ) so neuspešne pa četudi vam drugače povedo. Procent "ozdravljenih" po lrtu dni je minimalen.

    • GERE 18:24 08.december 2018.

      To je zdravstvena statistična svinjarija! Prideš k zdravniku zaradi zdravstvenih težav in "Gospod" , " vas bom naročil pri referenčni sestri". In že sem hrana za statistiko!, ki bi jo za nameček lahko opravljal vsak administrativni vajenec, ne pa višja med. sestra.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 15:16 08.december 2018.

    to brezplačno nakladanje imamo že vsak doma,merjenje pritiska,tehnico in kup pametnjakovičev okrog sebe o debelosti itd

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.