Slovenija
345 ogledov

"Za šeststo evrov delamo vse dni v letu"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:05 17.april 2012.

    Preden uperimo sulico proti mozem, katerih zaveznik je sv. Florjan nas je treba opomniti in spomniti. Ko se v deželi pod Alpami zgode izredne razmere, poplave, potresi, požari so vedno z reševalci prvi na licu mesta. Vidijo vse grozote na ...prikaži več cestah. Ko jih vidis na delu, ves da so vezivno tkivo druzbe. V tej državi se je z leti izkrivila slika, da rešujejo zivljenja le zdravniki. Vsekakor jim ne moremo odvzeti teze in odgovornosti, ki naj bi jo imeli in jo imajo, a vendar niso edini. Če placujemo pripravljenost zdravnikom na domu in to ne malo, si jo najmanj kar zasluzijo tudi gasilci, ki resujejo zivljenja na terenu, vsakodnevno. Tega ne pocno poslanci, zavarovalnicarji, bankirji, novinarji,.... Pocno pa elektricarji,.... med tem ko smo mi na toplem, so oni tam zunaj. Bankir mi se ni pomagal, gasilec pa. Kdor govori o 5%, s ni podrobno prebral vseh ukrepov, ki se ne bodo dotikali le JU, ampak vseh nas.

  • brezdom 16:12 17.april 2012.

    mi delavci dobimo samo 600 eur z 25 let delovne dobe in nimamo nobenih dodatkov,javna uprava pa si je nabila placo z dodatki .saj ne recem da si jo ne zasluzite,ampak kaj smo potem mi delavci ki za vas delamo,gn.oj ...prikaži več ali kaj...prepotentnezi iz javne uprave.en new york nima toliko milicnikov kot jih ima slovenija,pa je njega 15 mil,nas pa 2 mil....

  • s.i.k. 14:37 19.september 2015.

    .brezdom..., ce pc. pejt pa ti to - NE GLEDAT : DELAT . / gasilce , policiste, zdravnike, sestre...neizmerno spoštujem ( z zelo redkimi izjemami med njimi ) . ker delajo nekaj, kar bi meni ratalo le enkrat; po tem ...prikaži večtem bi se mi zagotovo scufalo od Hudega..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.