Slovenija /slovenija/crna-kronika
3830 ogledov

Za smrt olimpijca in kolesarke dobil pol manj zapora, kot bi lahko

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:32 05.april 2023.

    Med olajševalne je vključila njegovo priznanje krivde, časovno oddaljenost tragičnega dogodka, in da po nesreči ni bil obravnavan zaradi prometnih prekrškov ? HALO ? Po nesreči je imel ODVZEM VOZNIŠKEGA DOVOLJENJA. tako piše. Vsekakor se je zavedal dejanja in temu ...prikaži več primerna mora biti kazen .

  • VonLiegenStuhl 07:30 05.april 2023.

    Če bi bilo pošteno bi dobil 24 let za smrt obeh kolesarjev in še 6 za opomin ostalim, da se pijan ne vozi! In to brez možnosti predčasnega odpusta!

  • Pretnar27 08:05 05.april 2023.

    Zakoni so napisani tako, da ščitijo kriminalce in, da jih po čim krajšem postopku spet spustimo na prostost. Barabe se nam smejijo, ker jim nihče nič ne more, mi pa smo kaznovani že samo, če izrazimo svoje mnenje.

  • dare326 08:48 05.april 2023.

    Povsod izven mest, na podeželju, se ogromno pije in vozi na pamet. Vse sorte neumnosti se lahko ustavi edino z drastičnim kaznovanjem. Usmilite se in kesanje ni razlog za znižanje kazni. Prepozno, škoda je storjena in razmišljaj ter kesaj se v arestu.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:32 05.april 2023.

    Obsojate lahko le tisti, ki NIKOLI niste sedli za volan pod vplivom alkohola, sicer ste licemerci in hinavci..Kazen je ustrezna, če bi bil povratnik, pa bi bila primernejša višja kazen..

    • f4d96d516c2a19a64eb5bbd3583364a1023832f0 09:32 05.april 2023.

      Strinjam se glede obsojanja, kazem pa je imo premila. 2 človeka sta umrla zaradi njegove neumnosti. Imo bi moral dobiti daljšo kazen, bi mu pa omogočil delo.

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 10:01 05.april 2023.

      torej je tvoje življenje vredno tri leta zapora...no jaz mislim, da si dobro ocenil sebe !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:05 05.april 2023.

      Od kure itak ni bilo pričakovati razmišljanja...Najbolje, da te lokalni policaj ubije na licu mesta, če narediš nesrečo..

    • Avatar Ajda Virant
      ajda0 10:47 06.april 2023.

      lu.ckyss ...sem ti že povedala da ne žali starejših ljudi, ki ti jutri lahko rešijo življenje...ne želi si, da prideš na moj oddelek...te bi najprej poslala na psihjatrijo, da ti umirijo razbeljeni ego in zasvojenost na računalniku. Sram te naj ...prikaži več bo, si nevzgojen, nesramen, konflikten, en kupček pasjega dreka !

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 10:56 06.april 2023.

      Bog se nas usmili, če nas zdravijo ljudje tvojih empatijskih zmogljivosti..Kje si bila med Covid norijo, da bi obsodila enoumje in pohlep svojih kolegov ?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.