Šport /sport/nogomet
33 ogledov

Za to potezo si zasluži vse pohvale

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Iza Pivk 19:57 07.februar 2016.

    ah, dejte no, kaj se ves čas spravljate na Zlatana, karkoli naredi, ni v redu...mediji marsikaj napišejo po svoje, da se prodaja..iz medijev sem tudi sama imela precej izkrivljeno sliko o njem...potem sem prebrala knjigo in ga videla v popolnoma ...prikaži več drugi luči...in enkrat za spremebo tudi s strani medijev pohvala njegove poteze, pa vam gre spet nekaj v nos...

  • UnNormal 13:34 08.februar 2016.

    Nisi razumel mojega komentarja :)

  • marabunta 18:54 07.februar 2016.

    res veliko srce, haha....kaj je tu tako pohvalnega....tip je že zdavnaj dokazal, da je narcis, prevzeten in prepotenten, bolj malo za hvalit, a ne?

  • mph 19:46 07.februar 2016.

    Ja, ne bom nikoli pozabil, da je bednik umirajočemu otroku obljubil obisk, potem pa ni "našel časa" in bi mu poslal dres. So mu sorodniki lepo odgovorili, kaj si lahko obriše s svojim dresom. Pa tudi brez tega mi je ...prikaži več maksimalno antipatičen kar zadeva obnašanje.

  • Mojmir Ferenc 07:03 08.februar 2016.

    šw dobro d v knjigi piše sama resnica :) ti si tudi tak talent ko ibra

  • marabunta 10:26 08.februar 2016.

    ljudje niso slepi in vidijo kako se obnaša,..... njegove izjave pa so itak višek prepotentnosti in takih ponavadi ne maramo, ni važno kaj mediji pišejo in objavljajo, lahko si najboljši nogometaš, ne pomaga, če se ne usedeš v srca ljudi

  • Presvetli 13:01 08.februar 2016.

    hahahahah,kdo pa je krivec ,da ni smel oditi v Bosno takrat!Daj napiši to,če že toliko to omenjaš!!Napiši zardi koga ni odšel??

  • Presvetli 13:03 08.februar 2016.

    KLUB MU JE PREPOVEDAL ODHOD V BOSNO,v klavzuli ima napisano,da nesme zapustiti ekipe,če mu ne dovolijo iz kluba,za kar je določena astronomska kazen

  • asmas 20:17 07.februar 2016.

    res je .za razliko od Mesija,ki je dečka s plastično vrečko povabil v svoj klub-barcelono.ter mnogo drugih športnikov je svoje občudovalce nagradilo s marsikatero dobro gesto.Ibra je izreden egoist ter nacionalist da mu ni para.samo spomnite se kako je enkrat"za ...prikaži več zabavo" brcnil svojega soigralca,ki je afriškega poreklagnoj od gnoja

  • UnNormal 22:15 07.februar 2016.

    Samo Afričane brca, ja. Drugače je pa zelo nežen. (??!??) Ja, je grob in včasih egoističen ampak tudi neverjeten igralec. Še eden igralec o katerem pojma nimamo, ker to kar mediji prikažejo ni niti pol resnice. Ne spoznaš osebe ...prikaži več iz medijev. In res je tudi jaz ga ne poznam, ampak kako veš da ni šel do umirajočega otroka, ker "ni našel časa"? Kako si lahko prepričan kaj se je takrat dogajalo v njegovem življenju? Ne moreš biti.Bil bi svet lepši, če ljudi ne bi obsojali po njihovih zgodbah "sem slišal,...". Človek ti je lahko všeč ali pa pač ne, obsojanje je nepotrebno.Se pa strinjam, da to da ga je potrepljal po rabi ni poseben dosežek.

  • fihner 05:35 08.februar 2016.

    Kako malo je treba, da se človek spreobrne. Ena bedna knjiga.........In kdo je tu beden..................

  • Presvetli 12:59 08.februar 2016.

    Bravo Izza!Točno tako kot praviš!Tudi sam sem prebral njegovo knjigo in od takrat sem njegov fun.Ibra je karizma in nima dlake na jeziku,vsakemu pove v obraz kaj mu sledi,vendar to pri slovencih ni zaželjeno.Pri nas slovencih je zaželjeno da se ...prikaži več zmeraj človeku smejiš v obraz odzadaj pa paljba po tem kateremu se nasmihaš.Nihče se ne spomni kako je vso dvorano spravil v jok z svojo izpovedjo na eni od podelitev.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.