Slovenija
521 ogledov

Za totalko pol vrednosti avta

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 15:31 25.februar 2014.

    vsa ta zavarovanja so en nateg!!! Že najdejo neko luknjo, da jim ni treba nič plačat, važno pa je, da mi budale redno plačujemo vsak mesec!!!

  • Presvetli 16:02 25.februar 2014.

    Največji nateguni so še vedno Adriatic-Slovenica,pri njih obvezno berite drobni tisk,poleg tega pa preverite kaj sploh pomeni določena beseda katero povzemajo. Imam izredno slabe izkušnje z njimi in nikol me več ne vidijo,da pri njih zavarujem pepelnik.

  • Stolp 18:04 25.februar 2014.

    Jaz imam slabo izkušnjo še s Sloveniko ko je bila še samostojna zavarovalnica. En ki je imel tam zavarovan avto se je zaletel vame in so mi kar podvaljivali da sva se zmenila, se zanalašč zaletela, da bi dobil jaz ...prikaži več totalko (malo vredna renault petka),... no pol so mi pa le izplačali škodo. No takrat sem tudi jaz si rekel: nisem bil nikoli pri Sloveniki zavarovan in tudi za nič ne bom.

  • miro 17:07 25.februar 2014.

    tole je samo reklama konkurence čisto nič drugega BORBA ZA POTENCIJALNE ZAVAROVANCE ČIMVEČ HOČEJO SEDAJ POTEGNT NA RAČUN RAJE KI SE BO SEVEDA ODZVALA glede na te ujme ki so bile in še ponekje trajajo KATASTROFA DOBIČKARJI BI JAZ TEMU REKU

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.