Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
43361 ogledov

Za vrtno lopo bo plačal več kot 1000 evrov komunalnega prispevka

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 07:31 23.maj 2023.

    Še en način, kako izvleči denar od prebivalstva. Vlada ima neskončno potrebo po vedno več sredstvih, da si financirajo svoje izdatke...

    • oneh 09:14 23.maj 2023.

      Da imamo na oblasti samo, da ni Janša, svobodo in levaki plešete je pa ja vredno teh nekaj dodatnih fičnikov.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 17:17 23.maj 2023.

      Oneh, če nas tvoj führer ne bi v treh mandati neprestano zadolževal, bi se v Sloveniji cedila med in mleko. Ker pa nekateri ne ločite zla od dobrega, svetlobe od teme pa imamo stanje, kakršno je. Ko boš (če boš ...prikaži več ) dozorel, se mi ne pozabi zahvaliti za ta moj zapis.

    • oneh 18:04 23.maj 2023.

      Vse religije imajo rade take vernike, kateri vso zlo njihovih malikov pripisujejo zlodeju in vse dobro svojim malikom. Za vas levake je pač zlodej Janez Janša. Kljub pandemiji covida primanjkljaj v proračunu obeh let niti približno ni bil tak kot ...prikaži več je v letošnjem. Pa Janša se je zadolževal z negativno obrestno mero, levaki se pa z astronimsko. Ko boš spoznal, da je svoboda zlo in prenehal pleseti se mi pa zahvali, da sem te vseskozi opozarjal kaki bedaki ste levaki ko volite samo, da ni Janša.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 21:03 23.maj 2023.

      Vem v kakšni situaciji smo živeli pod bivšo diktaturo in poznal sem osebo, ki so jo ukrepi pripeljali čez rob eksistence. Ne zagovarjam vseh dejanj in odločitev sedanje vlade, vsekakor smo pa pod sedanjo veliko bližje normalnem stanju v državi. ...prikaži več Naivno lahko vodljivo ljudstvo pa seveda ne vidi perspektive v življenju, kadar klero - janšistične stranke nimajo vzvodov oblasti.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 13:07 23.maj 2023.

    Podkleteni seveda "ne veste", da je ta zakonodaja bila v veljavi že pred to vlado...Plešite kreteni...

  • ferdopis59 09:16 23.maj 2023.

    Ali so ti birokrat mal pri...?! Kaj jim jem je ali se sploh zavedajo, da so dejanjsko NAŠE SLUGE. Če nebi ljudje delali ni kupovali ter zidali, nebi imeli ONI takšno ugodje. Malo bi bilo potrebno porezati to birokcijo, ki ...prikaži več se bohotijo kot nutrije. Nekateri bi jih pa ščitili.

    • popokatopetl 10:05 23.maj 2023.

      A se tebi res zdi da se npr enemu Zokiju zdi da je naš sluga? Oblast je opojna.

    • ferdopis59 11:58 23.maj 2023.

      To kar sem napisal je problem birokracije, todi Jankovič.

  • Avatar NickMason
    NickMason 20:42 23.maj 2023.

    Karkoli gradiš se pozanimaš prej kaj in kako,ne potem .Nisem vedel ali mislil sem nič ne pomaga.

  • lojs 11:33 23.maj 2023.

    v tej državi se ne splača nič delat in nič imet, oz. imet nekaj za sebe, za svoje veselje na majhni površini ... potem je pa edini smisel živlenja , da iščeš rešitve kako delati samo za sebe, nebeno volunterstvo ...prikaži več in čim manj za to lopovsko državo ... nič zastonj, ker ti ikat vse poberejo

  • matermila 12:33 23.maj 2023.

    Plešimo, dokler še imamo kaj jest.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.