Slovenija
379 ogledov

Za vstop v TNP deset evrov vstopnine?

Komentarjev 36
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kranjskias 14:43 21.avgust 2016.

    od kdaj pa je narava državna, da bom plačvov k bom šu v gmajno možgane hladit, k mi jih pregrevajo slovenski veleumi, sej niste več pr briht..............

  • h3o 16:27 21.avgust 2016.

    RAZEN VSTOPNINE

  • Žurnalček 18:11 21.avgust 2016.

    Evo da še jaz izpolnim anketo : Idite u PM vi tam v Bohinju in širši okolici ! Vode in morje so DRŽAVNI in na njih občine nimajo kaj odrejati režime, niti kopanja, niti plovbe !

  • Skippy 18:24 21.avgust 2016.

    A morajo v Sloveniji res vedno vse prepisovati od Američanov? Aja, avstrijsko in nemško ni dovolj dobro, ker tam ni vse prepovedano.

  • Skippy 18:26 21.avgust 2016.

    V tujini imaš vstopnine za posamezne znamenitosti, ne kar za vse vprek plus še dodatne vstopnine kot bi imeli naši. V Sloveniji bi plačal večkrat.

  • blueone 18:57 21.avgust 2016.

    Haha pol si se pa zbudil...Lj je toliko tvoja, kot moja

  • h3o 19:20 21.avgust 2016.

    TNP ima jeze, jezara so javno dobro in ne smejo omejevati dostopa

  • srecnii 21:52 21.avgust 2016.

    Ne vejo več, kje bi še obiral ljudi. To se dogaja, ker ljudje ne ukrepajo in pustijo, da delajo kar želijo in hočejo. Tole pa je itak neizvedljivo, ker pohodniki lahko pridemo v sam center TNP iz 1001 izhodišč. Je*eš ...prikaži več Bohinj, tam že par let ne hodim, raje se v Italijo zapeljem, tam majo brezplačna jezera

  • h3o 23:15 21.avgust 2016.

    bo se treba organizirat in pripraviti veselico, kot so jo priredili totemu Mariborskemo žopano gospodu Kanglerju, ko je hotel postaviti radarje po celemi Maribori....Kar je preveč, je pa preveč!!!

  • Vesoljec 03:29 22.avgust 2016.

    Optimist. Denar bo šel v zasebne žepe.

  • erikkk 08:24 22.avgust 2016.

    Sem izkjučno proti takemu odiranju ljudi . kakšna zaščita neki.???To je čisti Pohlep in nič drugega. Komu v sloveniji pa je bilo kdaj mar za naravo in zdravje ljudi . ??!!

  • erikkk 08:27 22.avgust 2016.

    lega k se je javu TZNP lobi

  • Avatar praufo
    praufo 13:31 22.avgust 2016.

    hvala bogu, hvala bogu, rampa na začetku bleda, pa kasirat, ... pa tko se dela

  • Avatar praufo
    praufo 13:37 22.avgust 2016.

    kasirat, kasirat in še enkrat kasirat, tisti most, ki je prvi od avsenikovega križišča za bled, že kar nekaj časa zelo lepo razpada, kljub temu da so že sto meritev opravili, še vedno razpada, kaj vemo, mogoče bo pa nekoč ...prikaži več celo spomeniško zaščiten, nič ne de, kasirat je treba, po v zoru hrvatov, več je folka, več kasirat, vlagat pa po možnosti nič - to je predpis

  • jakec1575 17:00 21.avgust 2016.

    Sem za vstopnino, vendar mora biti to prakticno in sistemsko urejeno. ne se en neucinkovit birokratski prispevek za polnnjenje državnega proracuna ali obcinskih blagajn. Denar mora iti dejansko za TNP. Torej sumerjen denar za ciscenje, odstranjevanje crnih gradenj in crnih ...prikaži več odlagalisc, ki so zal prisotna tudi v TNP. Denar mora biti namenski in porabljen za konkretne projekte po konkurencni ceni. Da ne bo to spet postalo napajalisce za dogovorjene javne razpise. pa porusiti crne gradnje tudi velepomebnezem, ki mislijo, dalahko prav povsod poserjejo svoje nepremicnine. potem dam denar in sem za to. Če tega nismo sposobni speljati, cemu bi zbirali?

  • jakec1575 00:21 22.avgust 2016.

    V vseh letih obstoja TNP nismo pokazali dovolj zrelosti in odgovornosti, da znamo brezplačno skrbeti za biser sveta. raje smo pogledali stran ob črnih odlagališčih, črnih gradnjah veljakov, občin in drugih, ki so se zgovarjali na prezivetje in gospodarski razvoj. ...prikaži več kot da ne obstaja na svetu zeleni gospodarski razvoj. in zdaj je prav da se zaracuna in ta denar nameni za rehabilitacijo in vestno skrb, ter zmanjsanje pretiranega obiska parka. park ni park zaradi nas, ampak zardi ohranjanja vrednote okolja za zivali in zanamce.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.