Slovenija
213 ogledov

Za žare v Celju zmanjkalo prostora

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 09:34 06.februar 2015.

    Očitno so v občinah že začeli z računico, da z žarnimi pokopi ni toliko zaslužka , kot z klasičnim pokopom in nočejo pripravit prostora za žarni pokop.

  • mirko 10:49 06.februar 2015.

    Koncesije so odprle možnost korupcije neslutenih možnosti.

  • korisnik_14840 11:29 06.februar 2015.

    Mene naj kr ćez balkon stresejo....... nobenij stroškov ;)

  • erikkk 12:39 06.februar 2015.

    ma kakšen grob ... upepelit pa naj me odvržejo kam v morje ali pa nekje v hribih ...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:03 06.februar 2015.

    v prah si in v prah se povrneš. men osebno je ljubše če se me strese na travo pa s tem osvobodi in vrne naravi k pa da sem ujetnik žare. da postanem zemlja, rastlina...in tko naprej. v naravi ničesar ...prikaži več ne zgine ..vse samo spreminja obliko.

  • mirko 10:48 06.februar 2015.

    Občine na mrtvih služi in si fila proračun. Pa to ni samo v Celju, ampak kar po celi Sloveniji. Potem so še tukaj občinske koncesije pogrebnim firmam, ki zopet prinesejo lep denar v občinsko blagajno. Kar se pa tiče pogrebnih ...prikaži več storitev z strani pogrebnih firm, je pa milo rečeno oderuštvo brez primera. V Občini Oplotnica te pogreb z najbolj osnovno storitvijo stane krepko čez 2.000 evrov, seveda če si lastnik groba za katerega itak moraš občini plačevat vsako leto precej visok znesek za grobnino. Koncesionar za pokopališče v občini oplotnica je Panek. d.o.o. in to edini, tako da stranka ne more izbirat.

  • galaxy3 12:47 06.februar 2015.

    V naši družini smo vsi zmenjeni dan na pokopališčih ne bomo pokopani. Preživeli ali pa nasledniki bodo na željo pokonjega odnesli pepel na izbran kraj.

  • zefacveta 18:00 06.februar 2015.

    Žaro bi lahko imeli tudi doma, tako kot to lahko imajo v drugih državah. Žara s pepelom ni last občine ali države ampak svojcev. Lahko bi žarni zid uredili na Golovcu tako imenovanem slovenskem pokopališču. Občina je nekoč že obljubila, ...prikaži več da bodo tu uredili žarne pokope, pa je to kar zamrlo. Potrebno bo spomniti celjske svetnike, da razmislijo o tem s pristojnimi službami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.