Slovenija
21793 ogledov

Začelo se je, omikron udaril na polno

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alexander6 08:01 06.januar 2022.

    Reši se kdor se more! Ha,ha,ha!

  • PaPajapopi 08:19 06.januar 2022.

    Tudi vi ste vsi udarjeni na polno.

    • radovednica 08:45 06.januar 2022.

      Tako je PaPajapopi. Udariti jih je treba v ksihte (Kljuko, debelo mamo Logar, podrtijo Slejko, Štrukeljc je pa že itak nekajkrat zamenjal usrane gate iz debele riti farške).

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:48 06.januar 2022.

    Ponavljam, pišite koliko je od teh novookuženih v bolnišnici in potem zganjajte paniko , banda podkupljena..Omikron bo vsaj prekužil ljudi, da bomo varni pred nadaljnjimi sevi, ker po cepljenju nismo...Cepljeni so celo bolj dovzetni za Omikron, kaj bi bilo, če ...prikaži več bi bil Omikron smrten ?! Kako bi potem opravičevali cepljenje ?!

    • krnekina12 09:13 06.januar 2022.

      "Ponavljam".....nee a res?? Vemo da ponavljas ze 2 let. To je znak nizkega IQja. xD Bomo cez par tednov vidl, kolk bo vas, retardirancev, v bolncah. Aja omikron varuje pred nadaljnimi sevi? A si spet doktoriru v klet? Desetletni mulci ...prikaži več majo vec zavedanja kako svet deluje kot ti. A ni nobenga da bi ti te nateru mal delat, namest da visis po forumih cel dan?

    • Jernej65 09:41 06.januar 2022.

      Če bi bil omikron smrten, bi najprej udaril tebe lluckyss. Pa itak bi te že sonce ubilo, če bi se prikazal iz svoje kleti. Ima pa krnekina12 kar prav, najbrž si res zelo dolgo ponavljal 1 razred in se ti ...prikaži več je ta beseda zelo vtisnila v spomin.

    • Avatar pantani
      pantani 09:45 06.januar 2022.

      Oglašata se dva kletna trola z IQ zlate ribice!!!

    • Jernej65 09:53 06.januar 2022.

      IQ gor ali dol, vseeno nisva toliko časa tičala v 1 razredu kot ti, ki se ti IQ še izmerit ne da, saj ne zaokrožujejo na decimalke.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:25 06.januar 2022.

      Komentatorjema, ki jih je omenil @pantani, moram povedati, da se je v veliki večini izpolnilo VSE kar sem napovedal zadnje leto in več....In potrdile so se vse moje napovedi, medtem ko sami vidite koliko je zgrešila "stroka"...Seveda to ni sad ...prikaži več mojega znanja, ampak neodvisnih strokovnih virov, ki jih uporabljam...Torej vaši histerični izpadi tam v kleti Trstenjakove, me ne ganejo ;))

    • krnekina12 10:37 06.januar 2022.

      Mores bit res totaln debil, da ob vseh statistikah iz celega sveta, ob polnih bolnicah antivaxerjev, ob nesteto studijah v prid cepiv, ti ponavljas ze 2 let kako ne delujejo in zraven vrjames, kako imas prav. Prov rofl no, a ...prikaži več je mozn da so mozgani dolocenih osebkov tok retardirani... pa zgleda je. Definitivno dobis klinicno diagnozo dusevne motnje.

    • Naklonsky 10:45 06.januar 2022.

      Iluck (Sreten Lukić) je trenirkar na sociali, plačanec, zato v Sloveniji brez dela odlično živi - zato njegovih butastih komentarjev nima smisla jemati resno.

    • Jernej65 10:54 06.januar 2022.

      Ja kaj češ, rodila se je nova baba Vanga. Samo še čakam, kdaj bodo njegove prerokbe in napovedi začeli povzemati tuji mediji. No vseeno se mi pa smili njegov pes, ki ima takšnega gospodarja.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:25 06.januar 2022.

      To mi je všeč, ko se razburi klet Noretv in ovce, ki izjemoma ne spadate tja...;))

    • Avatar pantani
      pantani 11:34 06.januar 2022.

      "ob nesteto studijah v prid cepiv" ,ahahahha,dobro si me nasmejal. Potem mi pa razloži,če je cepivo tako oh in sploh,zakaj se niste cepili samo 1x,ampak boste maja že morali po 4. dozo,da boste sploh lahko kam šli?!!!

    • krnekina12 11:35 06.januar 2022.

      Sej verjetno ti je tud vsec, kako zarad tebe in teb podobnih izmeckov medicinske sestre delajo po cele dneve, pa kako folk, ki potrebuje obravnavo marsikje po svetu umira, ker so bolnice polne, kako medicinski tehniki v amerik po par ...prikaži več ur cakajo s pacienti, da pridejo na vrsto. Verjetno ti je vse to vsec. In pol mate se jajca, da s svojimi bolanimi mozgani to obrnete in krivite druge. Bolano res.

    • krnekina12 11:38 06.januar 2022.

      pantani, prvo nared osnovno solo, pol ti bomo pa razlagal.

    • Avatar pantani
      pantani 11:40 06.januar 2022.

      Bolan si ti!!!

  • radovednica 08:43 06.januar 2022.

    Omikron udaril na polno vas budale, ki vse to spremljate. Če boste še dolgo tolkli isto prazno slamo bo vas, končno in prepozno, kdo udaril nazaj!

  • Avatar Lion007
    Lion007 09:10 06.januar 2022.

    Prokleta banda hudičeva, vi nas zapirate že 2 leti. Budale....

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:13 06.januar 2022.

    Ja res je okuženih kar naenkrat zraslo,Otrok v šoli je bil eden pozitiven in so vsi v stiku zdaj v karanteni ,komplet družine ,seveda jih je statistično kolikor češ,ampak realno pa čisto nič nobenemu in to prav nobenemu.Toliko o epidemiji ...prikaži več in omikronu ki udarja na polno.Ne vem kako lahko še folk verjamete tem lažnivcem,pa da se še greste cepit pa sploh ne razumem

  • rd2dmk2 09:24 06.januar 2022.

    drugi komentar. ste poslušali Poklukarja na tiskovki ko je odgovoril na vprašanje zakaj ne uvede obveznega cepljenja.. ja stroka ni za to !!! vau !!! in potem je potolažil novinarja z veleumnim odgovorom ali necepljeni ne terorizirajo cepljene takole : ...prikaži več cepljeni smo zaščiteni , necepljeni pa so sami s sabo. . pred časom se je tako bal da necepljeni ogorožajo cepljene , da so kot vampirji, ki jim popijejo kri da jih je treba nemudoma cepit. sedaj pa niso več nevarni, so samo še čist ubogi..

  • suineg7878 09:30 06.januar 2022.

    Ali bo kdo javno spregovoril o tem, da je "z vrha" prišel ukaz v nacionalni laboratorij, da se še dvignejo PCR cikli in to že iz katastrofalnih 45? Čakamo... Dejansko produciramo številko na podlagi katerih se bo poskušalo javno mnenje ...prikaži več nagnit na stran obveznega cepljenja. V Nemčiji je število hospitaliziranih padlo za polovico, od drugod poročajo, da so prepolovili število covid pacientov samo s tem, da so jim dejasnko dodelili prave diagnoze zakaj so hospitalizirani. Pri nas pa še vedno gonja..

  • rd2dmk2 09:16 06.januar 2022.

    stroka pravi da 1 okužen z omikronom okuži lahko pol sveta, da so vsi okuženi z omikronom super prenašalci.. in kaj se zgodi !? tale tako opevana stroka , ki je tako preplačana, da se ji že blede izvede salto ...prikaži več mortale. skrajšajo karanteno iz 10 na 7 dni brez testiranja ob koncu karantene in kako to obrazložijo. da omikron ima krajšo inkubacijo in da so ugotovili da 95% okuženih po sedmih dnevih ni več. AMPAK spustijo v svet tistih 5% in kot so sami dejali en sam okuži vse. pa razumi če lahko

  • PaPajapopi 08:19 06.januar 2022.

    https://domengorenseklaw.com/2021/12/18/konec-je-jasna-vprasanja-in-tokrat-povsem-jasni-odgovori/?fbclid=IwAR1W87pTWhMgdziYxMDrOV2f0kUcyk2hosOs-6fIPQ5uv2CyFHQALOYL2M4

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 10:40 06.januar 2022.

    Dokler bomo testirali ljudi na testih kjer je se cocaco!a pozitivna, me izjave slo.strokovnjakov ne zanimajo, cao! 5 milijard ste si razdelili, dostop je bilo!

  • Marissa_Davis 09:20 06.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • kapibara1 09:45 06.januar 2022.

    Na Žalah zidajo že 6. peč

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.