Avto
74264 ogledov

Začelo se je: Rusija uradno v prazgodovino

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 19:28 09.junij 2022.

    Rusi se bodo vsaj vozili, mi pa bomo šli na kolesa, ker bo liter bencina 10€. No,. če rečem po žurnalovsko, Evropa gre nazaj v kremenčkovo dobo.

    • ico8 20:39 09.junij 2022.

      Kaj pizdis, saj si ja vsak petek treniral na biciklu! Mogoce sem se pa zmotil in si klasicen rdeckar iz socialnega kavca!!!

    • rd2dmk2 09:38 10.junij 2022.

      ico8 pa kaj tebi ni prav, če bo Golob uredil vse se jeziš, če bomo pa skupaj z golob in EU jebali ježa pa se repenčiš da ne bo tako. kaj ti je lovljenje lastnega repa malo zavrtelo trikotnike, pa ne veš kje si.

  • rafo 19:33 09.junij 2022.

    lada je kvaliteten material ,iz lastnih izkušenj , asistenčnih sistemov in dragih avtov pa vsi ne potrebujemo

    • ico8 20:40 09.junij 2022.

      Dobro podmazi "kurbl", da ne ftrgas osi!

  • Petra_56 19:33 09.junij 2022.

    Počakajmo na jesen, pa bomo videli kdo se bo smejal. Problem bo, ko tovarne ne bodo dobile plina in bodo morale zapreti svoja vrata .. potem pa me prav zanima, v katero dobo bo prišla EU? Rusija zmaguje na celi ...prikaži več fronti, vojaško in gospodarsko, EU pa izgublja na celotni črti.

    • ico8 20:42 09.junij 2022.

      Cuj ti stara koka, to se ne pomeni, da je tudi tvoja juha mastna! Iz katerega "staralackog" se javljas!?

  • sandi76 09:53 10.junij 2022.

    Upam , da bodo ta "vozila" prepovedana za vožnjo po vsej Evropi !

  • rd2dmk2 09:35 10.junij 2022.

    hm, se spomnim peugota par desetletijnazaj ogls vsi avti imajo ABS, potem pa šok , ko si plačan in prevzet avto izprobal na cesti. in odgovor prodajalca, ja drobni tisk berite. sicer pa; avto rabi volan in štiri kolesa ( ...prikaži več to kar pri VW imajo za dodatno opremo ), ABS in ESP pa ne. saj jest ko sem delal izpit, so me naučil vozit tud brez tega, pa še kakšen hill-stop in ostalo sranje nismo imel, pa smo lahko prišli na cilj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.