Avto
46873 ogledov

Začetek testov: Avtomobili spredaj z novo, zeleno lučjo

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • djdj 14:22 05.oktober 2022.

    Bedarija. Velika neumnost je bila že, da v novejših vozilih podnevi ne svetijo zadnje luči. Vse da bi prihranili kapljico goriva, namesto, da bi umaknili kakšeno potratno funkcijo udobja(npr. ogrevanje sedežev porabi več kot žarnici ali LED diode v zadnjih lučeh).

    • papak 21:03 06.oktober 2022.

      To je fail ja, pa še po dežju ali megli se sploh ne vklopijo kar je precej nevarno saj je takrat vidljivost slabša.

  • sandi76 09:56 05.oktober 2022.

    Pa ravno BMW ! Najprej naj tem avtomobilom vgradijo smernike, ker jih očitno nimajo. Glede na to, da na tem avtomobilu redko vidiš delujoče smernike. Hočem reči, da so večji problem neuporaba smernikov v prometu kot pa dodatna luč za zaviranje !

    • Toma 10:17 05.oktober 2022.

      Saj ima meglenke-kretenke!

    • Avatar oven
      oven 15:36 05.oktober 2022.

      Saj šofer ve, kam gre :)

    • papak 21:02 06.oktober 2022.

      haha samo res ironija da BMW to prvi uvede :D ampak je pa res fajn zadeva =)

  • Miller 07:08 05.oktober 2022.

    Dobesedno prvi stavek: SLOVAŠKEM podjetju... Kdo je tukaj torej blesav je jasno... Aja tebi verjetno ne bo. TI Toma si blesav :)

    • Toma 19:48 05.oktober 2022.

      Poglej se v špegel, pa boš videl čudež narave!

    • Toma 19:55 05.oktober 2022.

      BTW: AG - smrdi po švabski firmi sicer ne bi bilo montirano na bavarskih jajcih!

  • papak 21:06 06.oktober 2022.

    Pri ženskah bo tale luč pogosto gorela. :D

  • tlacan 09:24 05.oktober 2022.

    Če ne bo obvezna za "rabljena" vozila, ni slaba zamisel. Proizvajalci bodo v masko skrili 1/2m led traka in je. Dosti je voznikov, ki vozijo prehitro in zavirajo malo prepozno. Kot pešec na prehodu za pešce in kolesar v krožišču ...prikaži več sem se dostikrat vprašal, če me je voznik opazi, ko je hitro vozil proti meni. Zelena luč bo pomenila, da namerava ustaviti in zavira.

    • kapibara1 11:14 05.oktober 2022.

      Al pa počakša da se avto brez zelene luči popolnoma ustavi / kot do sedaj. Jest 100% ne bom pred avto skakal zaradi zelene luči- falš tehnologija, pa te zgazi. !

    • tlacan 13:46 05.oktober 2022.

      Moja stara mama je bla na prehodu za pešce (že sredi ceste), ko je proti njej pridivjal mladenič v BMW-ju. Je bežala pred njim iz ceste in jo je skoraj kap, ker je imela občutek, da je voznik v megli ...prikaži več in ne vidi. Saj je ustavil a ni izgledalo tako.

    • Toma 19:51 05.oktober 2022.

      Jaz bi rabil one plave, da hitreje skozi projdem ;-)

    • Toma 19:52 05.oktober 2022.

      Tudi policaji te znajo povoziti na zebri!

  • Kmodri 19:40 05.oktober 2022.

    Meni se tole ne zdi slaba ideja.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 23:19 05.oktober 2022.

    Dokler imamo takšno prometno kulturo voznikov, ki vozijo skozi rdečo luč, ne upoštevajo omejitev hitrosti, ne ustavljajo na zaznamovanem prehodu za pešce, ko tam kdo čaka, prehitevajo čez neprekinjeno črto...bodo na cestah žrtve. Ta novost tega ne bo spremenila.

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 15:13 05.oktober 2022.

    Če bo to kdaj za živelo je boljša rdeča kot zelena. Če sveti zelena še ne pomeni da se je ustavil in da dejansko greš lahko naprej. Rdeče bi isto časno svetila ko nekdo zavira,ensko kot zadej. Tako bi vsak,ki ...prikaži več je spredej vedel da to vozilo zavira

  • Skias 10:44 05.oktober 2022.

    100% prot temu. A niso ljudje že sedaj dovolj poneumljeni! Poleg tega pa se vozilo lahko pri počasnem prometu zaustavi brez zaviranja. Hmm ustavil se je pa ni svetila zelena na njegovem avto semaforju 😱 kaka magija. Daj te no ...prikaži več uporabite možgane če jih premorete saj se jasno vidi kdaj vozilo zavira in kdaj pospešuje. Raje naučite ljudi pravilnega prečkanja ne pa, da prečkajo brezglavo kot žival, ki se njeno ime začne na K...

    • Skias 10:45 05.oktober 2022.

      Da videl sem na Slovaškem!

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 15:12 05.oktober 2022.

      Če bo to kdaj za živelo je boljša rdeča kot zelena. Če sveti zelena še ne pomeni da se je ustavil in da dejansko greš lahko naprej. Rdeče bi isto časno svetila ko nekdo zavira,ensko kot zadej. Tako bi vsak,ki ...prikaži veči je spredej vedel da to vozilo zavira.

    • Skias 09:43 06.oktober 2022.

      Michael v vsakem primeru pa je potrata energije saj ogromno ljudi sploh ne pogleda levo ali desno ampak letijo prek. Predstavljaj si tile. Pred leti so imeli na teku jambo plakat nna katerem je bil gor smerokaz in so nordijci ...prikaži več spraševali kam? Pa človek pred nosom imaš pa ne vidiš. Potrata denarja in energije!

  • sam1 08:13 05.oktober 2022.

    Pa še eno na streho za nizko leteče projektile in bo kaos skoraj popoln....

  • kapibara1 11:13 05.oktober 2022.

    Do sedaj so bili pa sam masakri na cesti, ker spredaj nisi videl da dotični že zavira..

  • Toma 07:05 05.oktober 2022.

    To lahko samo na blesavem švabskem zeljniku zraste!

    • Zlate 09:02 05.oktober 2022.

      Si sploh prebral? 🤦

    • Toma 10:11 05.oktober 2022.

      Seveda ne. Pravijo, da slika pove več kot 1000 besed. Zakaj bi torej bral?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.