Slovenija
4226 ogledov

Zadeva odrezana roka: večini prič se sklenitev zavarovanja ni zdela sumljiva

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 19:42 30.april 2020.

    Zakaj si ni glave .....

    • kapibara1 20:48 30.april 2020.

      Predno prišel do tebe, sem mislil napisti: Če jo spustijo iz pripora, si bo po nesreči še glavo odrezala..

    • SonnyBlack 23:00 30.april 2020.

      deklina si je ze pred dejanjem dala odrezat pamet...skoda,da ni bila dovolj mocna in je dopustila tako manipulacijo,da sploh pomislila ni na posledice

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:00 30.april 2020.

      Leon,kot,da se tebi ne more zgoditi nesreča pri delu.Pa kaj je,kaj je !!!???Deklica je pripravljala drva za kurilno sezono in se ponesrečila.

    • SonnyBlack 23:06 30.april 2020.

      nesreca pri vsem tem je samo to,da je Julija spoznala tega manipulanta prevaranta

  • anton55 20:19 30.april 2020.

    Naj si odreže bolečo roko.

    • kapibara1 20:49 30.april 2020.

      Al pa nogo, pa ji vsaj na obravnave ne bo treba hodit - bo prišepala..

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 22:41 30.april 2020.

    Jaz udeležence v tem postopku vidim tako : Julija je invalidna princesa,Sebastien je bil žaba, dokler ga ni Julija poljubila.Zdaj je princ na belem konju.Tožilec je Baba Yaga,odvetnik je Baba Vanga.Sodnica oziroma senat so dobre vile.Zavarovalni agenti,policisti,izvedenci so parkeljni,mama od ...prikaži več psihiča Sebata je Zelda,a foter je Gargamel... .

  • SonnyBlack 23:03 30.april 2020.

    skoda je samo Julije...njen Sebastjan pa je manipulator tezke klase...bolnik za na psihiatrijo...dozivljensko seveda

  • Ender3 17:54 30.april 2020.

    Tale odrezana bejba je pa nasedla zgodbi o denarju. Če bi jaz to vedel, bi ji ponudil svojo zgodbo brez krvi in bolečin.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.