Slovenija
28871 ogledov

Slabe novice s Krasa: "Spet je zagorelo!"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 17:29 27.julij 2022.

    Biserčki piromančki v službi partije in firerja..

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 17:10 27.julij 2022.

    Pravilno sem sklepal, da je komenski župan član fašistične stranke SĐS. To se takoj prepozna, ker brez vsakih indicev obtožuje namišljene piromane. To je nevaren psihopat, ki hujska ljudi!

  • bobubob 15:46 27.julij 2022.

    Greben oz. jez visokega pritiska je ponovno zakrpan, deluje, učinkovito preusmerja vlažen zrak pred zahodnoatlatsko obalo - na sever in na jug, le nad sušna območja ne. Stroke se z roko v roki trudijo za naše čim težje preživetje - ...prikaži več - a vse pod krinko naše dobrobiti. Vlade, ne glede na profil pri tem hlapčevsko sodelujejo. Ker smo jih kot take izvolili. Edino pravilno je, da posledice svojih tovrstnih norih dejanj na lastni koži občutimo čim prej.

    • eminenca 15:53 27.julij 2022.

      kaj je tvoj odgovor na vprašanje zakaj nas toliko mučijo ... je to za nijh kakšna stava kot v filmu rat race al pa preprosto uživajo v mučenju ... marsikaj mi je jasno, ampak tega pa ne razumem

    • eminenca 15:56 27.julij 2022.

      letos +40, dobava energije vkurcu, vojne, drugoi leto še +45, vojne, suše, trplenje, lakota ... fentat se ne smeš, mučijo te pa lahko ... se pravi psihičlna vojna ... ne razumem

  • eminenca 20:01 27.julij 2022.

    tale izjava, oz napotek g. šestana, s strani cz, je po mojem res glupa ... "občani naj opazujejo in naj prijavijo karkoli se jim zdi sumljivo", zagori pa sredi neke šume spet ... pa kako hudiča naj zdaj kdo najde ...prikaži več kaj sumljivega, ... poprej so pa metali po gozdu vse mogoče, tudi flaše oz. steklo ... le kje boste pri tej površini našli prebrisanega piromana, res mi ni jasno ... naj izdajo tiralico "išče se piroman" in oblubijo visoko nagrado za tistega, ki ga najde

  • Avatar GraceDibbs
    GraceDibbs 16:44 27.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži več 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel .......... >>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • eminenca 16:30 27.julij 2022.

    zavod za gozdove je zdaj naumil, da bo posadil tam dol listavce ... mislim, da imajo že prostovoljce, ki bodo hodili vsak dan s kanglico in zalival sadike ... glede na to, da je v tej državi veliko sanjačev, ki ...prikaži več jih podpira vlada, bo tam narodni park, naselili bodo živali, drevesa sadili in se šli naravovarstvenike ... denarja ne manjka, torej veselo na delo, nov park ... mi smo od nekdaj bogata država, zato si marsikaj lahko privoščimo, prevsem visoke davke

  • eminenca 17:29 27.julij 2022.

    le zakaj ne bi ta slovenistan spremenili v veliki narodni park, kjer bo vse mogoče raslo, živali bo še več kot na brionih ... dnarja neomejeno, dokler evro ne crkne do konca , danes so dovoljene sanje, jutri je nov ...prikaži več slavnostni dan - bankrota ... leta 1929 se je vse odvijalo tako hitro, danes pa traja že leta in leta trplenja in počasne inflacije ničvredne valute, ničvredne skupnosti, ki nima ničesar, ne industrije, ne goriva, ne vojske ... nič od nič, razen stare bajte, muzeje in goro štacun

  • munja 16:04 27.julij 2022.

    Nisem strokovnjak, ampak ali ne obstaja neka kamera, ki je občutljiva na toploto, da bi pokazala, če je na delu res požigalec?

    • eminenca 16:25 27.julij 2022.

      maš kar napredne ideje, svaka čast ... tam dol je tako presušeno in vroče, da je že vržena flaša , torej steklo dost, da se vname, ... močno pa dvomim, da bi kdo hodil po teh gmajnah, le kaj bi ...prikaži več tam počel, razen če je bolan, ... ne rečem

  • eminenca 16:00 27.julij 2022.

    pa sej tam dol je hoste neomejeno, presušeno, neobludeno, iz 40km2 bo pogorelo še malo več ... me zanima, če bo kdo sploh kaj pogrešal, ker po posnetkih so vsi navdušeni nad gasilci, za skurjeno gmajno se jim pa jebe ...prikaži več ... kot do sedaj ... ne vem zakaj imajo to zemljo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.