Svet
139 ogledov

Zadnje slovo od Jovanke Broz

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 23:22 26.oktober 2013.

    res je pokopali so nam vse kar je bilo dobro in lepo!!

  • vladek 13:54 26.oktober 2013.

    Ja,če ste bili komunisti ali S R B i ste živeli bolje

  • Tupamaros 13:58 26.oktober 2013.

    V tistih časih je bila Slovenija v Jugoslaviji tisto, kar je danes Nemčija v EU. Danes je Slovenija tisto, kar je bilo tedaj v Jugoslaviji Kosovo.LPTupamaros

  • Oxxo 14:29 26.oktober 2013.

    Tebi vladek bi bilo pa verjetno bolje, če bi bil danes v Sloveniji uradni jezik Nemški in na zahodu Italijanski.... aja sej res... saj Slovenija ne bi obstajala...

  • francek 14:40 26.oktober 2013.

    Boljše katerikoli jezik, kot pa srbski.

  • vladek 15:10 26.oktober 2013.

    Oxxo,srbski se reče mleko,slovenski se reče mleko,a sem ti dost jasno napisal

  • vladek 15:10 26.oktober 2013.

    boljš bi bilo kot pod opankarsko copato

  • dragec 17:51 26.oktober 2013.

    Ja, pa še to, končal fakulteto, dobil službo, se poročil, dobil stanovanje in kupil rabljenega mini morisa!!!!

  • nina 05:52 27.oktober 2013.

    Res je danes so to za mlade le sanje zato pa bežijo v tujino.

  • Oxxo 14:33 26.oktober 2013.

    Resnica je, da si je takratna elita vzela zase zlato pogačo. Nekaj drobtinic je pa le padlo na tla za male ljudi. Danes je t.i. elita (ki je v bistvu gnoj op. se izrazu - ampak tako je) oropala narod, ...prikaži več, da se je mlečnozoba povzpela na položaje, napolnila svoje račune tako, kot zgodovina na slovenskih tleh ne pomni... in zdaj pometa z narodom in državo! To kar je dajala v Yu za Kosovo in beograd je drobiž-ek... glede na to, kaj ta svinjarija počne danes!

  • YASSIR 08:56 27.oktober 2013.

    En link če koga zanima o pregledu finančnih trgov preteklega tedna.Drugače je narejeno tako, da je za en indeks recimo DAX najboljših in najslabših 5 delnicpoglejte galerijo slik predvsemJe pa narejeno za cel kup indeksov ...prikaži večv ZDA Nasdaq in Dow Jones, francoski CAC, britanski FTSE, Nemški DAX, italijanski FTSE MiB, švicarski SMI, švedski OMX, potem še za indijo SENSEX, rusijo MICEX, balkanske borze, kitajska brazilija in še kajsshttp://www.denarinfinance.com/?p=1025

  • dragec 17:49 26.oktober 2013.

    vladek, tebe so tepli, zapirali????, nisem bil komunist, sem pa bil socialno varen, potoval sem po tujini, hodil na koncerte, saj je tudi tvoj plešasti vodja JJ bil vesel Titov pionirček, priden mladinski voditelj, aktiven v ZK, hodil v Kumrovec ...prikaži več na izobraževanje, če mi ne verjameš vprašaj Tanka ali prejšnjega pridnega miličnika, zdaj pa obračajo kapute???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.