Slovenija
14396 ogledov

Zadnji podatki ne obetajo mirnih prihodnjih tednov

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:19 19.september 2021.

    Vas skrbi precepljenost, mene pa skrbi, da v Angliji umre dnevno okrog 180 ljudi zaradi Covida....To je tako kot, da pri nas umre 6 ljudi dnevno...So pa oni 80% polno cepljeni in 90% delno...Torej praktično niso zaradi višje precepljenosti nič na boljšem...!!!

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 14:10 19.september 2021.

      Sam ne verjamem v uredne podatke, ne morem vedeti, če so objavljeni podatki resnični. Tudi za Slovenijo sem prepričan, da je vzrok za smrti, kjer naj bi bil krivec virus covida, drug. Mene bolj skrbijo posledice cepiva, ki se lahko ...prikaži več pokažejo čez čas. Takrat pa ne bo nihče od teh, ki silijo ljudi v cepljenje, prevzel odgovornosti. Raje bo poležaval na Bahamih, Maldivih, Kanarskih otokih ali kod drugod. Brez občutka slabe vesti.

    • krnekina12 14:17 19.september 2021.

      A misls, da smo vsi take budale kot antivaxerji? Ne verjamemo vsakmu butlnu, ki napise par stevilk. Precepljenost v UK je 66% btw. Ostale cifre so pa tud mim. Pomoje ti manjkajo osnove matematike, da ne znas niti delit.

    • krnekina12 14:19 19.september 2021.

      Jaka, brez obcutka slabe vesti ste kvecjemu antivaxerske budale. Mores bit res butl, da te skrbi cepivo, posledice same bolezni pa ne.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:35 19.september 2021.

      Krneki.....takšni so uradni podatki, ki si jih lahko vsak pogleda, ti očitno nisi prišteven ali pa si član SDS...Najverjetneje pa si oboje

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 14:38 19.september 2021.

      krnekina12 Vsak dojema svet na osnovi lastnih videnj in izkušenj. Kar se mene tiče, se lahko cepiš večkrat dnevno, če misliš, da ti bo kaj pomagalo. Poznam nekaj ljudi, ki so imeli diagnozo, da so zboleli za korono, pa ni ...prikaži več imel nihče večjih zdravstvenih težav. Kar pa za nekatere ljudi, ki so se cepili, ne morem napisati. Ena oseba je že na onostranstvu.

    • krnekina12 14:40 19.september 2021.

      https://coronavirus.data.gov.uk/details/vaccinations <-- Zgleda pol to niso uradni podatki? 44 miljonov cepljenih od 66.5m prebivalcev.

    • krnekina12 14:44 19.september 2021.

      Jaka, vsak kolikor toliko inteligentn clovek pa ve, da subjektivno dojemanje se ne pomen resnice - ravno nasprotno.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 14:52 19.september 2021.

      Še enkrat si preberi prvi stavek mojega prejšnjega zapisa. Če ti ni razumljiv, ti žal ne morem pomagati.

    • krnekina12 14:58 19.september 2021.

      Zgleda, da teb ni razumljiv kako znanost deluje.

    • Avatar pantani
      pantani 16:22 19.september 2021.

      Samo v vednost, Danska ima dobrih 30% cepljenih. Ukrepe pa so sprostili zato, ker so 9. dni protestiral z razbijanjem po loncih!!! Resno, to ni zajebancija,samo naši mediji tega ne bodo objavili. Sem 1x na teden v stiku s kolegico, ...prikaži več ki živi na Danskem!!!

    • krnekina12 17:27 19.september 2021.

      Lepo, da si sami jamo kopljete. Upam, da vsaj kdo vid kolk ste pouhni bullshita antivaxerji. https://www.sst.dk/en/English Njihova uradna stran evo. 84% polno cepljenih (starejsih od 12 mislim da), drugace pa 75% vseh prebivalcev. Zdemoliram te vase trditve v treh ...prikaži več minutah hahah, patoloski laznivci.

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 18:15 19.september 2021.

      krnekina12 Če bo kdaj tekmovanje za najbolj naivno osebo na svetu, se prijavi. Odličje ti ne uide. Čestitam že vnaprej.

    • krnekina12 18:37 19.september 2021.

      Hahahaha. Morte bit res bogi v glavo, da ne vidte ironije. Jakec, raj se fejsbuka drz.

  • pravičnik77 11:09 19.september 2021.

    super statistika, upam da sem naslednji teden na vrsti v statistiki jaz, ker grem zdajle na kavo s sveže potrjenim okuženim s korono.. pravi s samo ciha, pa grem preverit kako izgleda človek, ki je sedaj že drugič okužen s ...prikaži več korono... matr kakšen virus... brez besed

    • Ender3 12:53 19.september 2021.

      pravičnik77 👍pazi, Žan z detektivi ti je že na sledi, kmalu boš tudi medijsko prepoznaven, kot sanjski prenašalec kužnine !

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 14:31 19.september 2021.

      Tudi jaz se javim za kavo, častim, da se okužim, da dobim to jebeno potrdilo.

    • pravičnik77 14:56 19.september 2021.

      nekdo mi je zbrisal 2 komentarja pod tole... JJ cenzura dela. sporočim če mi ke ratal... čez par dni

  • rd2dmk2 10:42 19.september 2021.

    a si kdo upa objavit tabelo vseh umrlih po cepljenju, en teden, drugi teden, tretji in četrti tedem, en mesec. starost, diagnozo smrti, pridružene bolezni, in koliko časa je dotični pokojnik imel določeno bolezen. a si upate ? verjetno bi ...prikaži več imel vse ljudi precepljene če bi ta tabela bila prazna.. tako pa se sliši to in ono.. in v ljudjeh je lahko strah.. priznam tudi mene je strah. ker sem bil že cepljen pa vem kako je cepljenje včasih izgledalo. in ne morem pustit svojev kar tako.. skrbim za ene.

  • Avatar Ajda Virant
    ajda0 15:35 19.september 2021.

    Če bi sesteli vse tiste ki jih NIJZ objavlja že dve leti za medije, bi ne bilo več živih ljudi na ulici! Banda goljufifa pa ne pove ljudem kaj je napisano na uradnih navodilih za cepivo !

  • Avatar pantani
    pantani 16:21 19.september 2021.

    Samo v vednost, Danska ima dobrih 30% cepljenih. Ukrepe pa so sprostili zato, ker so 9. dni protestiral z razbijanjem po loncih!!! Resno, to ni zajebancija,samo naši mediji tega ne bodo objavili. Sem 1x na teden v stiku s kolegico, ...prikaži več ki živi na Danskem!!!

  • QSprm 16:33 19.september 2021.

    Cifre in % sluzijo samo hecanju, so brez kakrsne koli osnove, se manj pa kaksne objektivne studije. Realno stanje je ravno nasprotno. Cepjeni zbolevajo, pa ne se dat zavajat, da z nekimi milejsimi oblikami in podobno. Cepljeni veselo prenasajo bacile. ...prikaži več. Testi so izkljucno zaradi dobickarstva preprodajalcev te nicvredne krame, saj praktine vrednosti nimajo cisto nobene. Epska kovid histerija je medijsko sproduciran konstrukt, kjer se prehladnega obolenja lotevajo s srednjeveskimi metodami.

  • bobubob 16:38 19.september 2021.

    Mirni ne bodo ne za oblast, ki bo morala spet zaostriti ukrepe, da bo 'zaščitila' še zadnje prostovoljce, ne za tiste, ki ne želijo prostovoljno igrati ruske rulete temveč raje plačujejo davek na zdravo pamet v obliki testiranj za bus,službo,servis,bencin.... ...prikaži več. (če se nikakor ne zmorejo znajti drugače). Krepi se narodov smisel za 'nadmudrivanje' oblasti, kot v turških časih...mentalno se oddaljujemo od Evrope, čeprav PV tja 'odpira vrata'...

  • Avatar jate
    jate 17:39 19.september 2021.

    500 in toliko na novo pozitivnih...srečni oni, se jim ne rabi cepit. Resnično v tej koronski štali najbolj najebejo zdravi ljudje,ki niso nikoli preboleli in bili niti cepljeni in z negativnimi testi dokazujejo svoje zdravje...še star pregovor pravi ZDRAVJE JE ...prikaži večJE NAŠE NAJVEČJE BOGATSTVO. sedaj bi ga nam radi še to vzeli,nam ga zjebali s cepivi...jebemu mater...ma ne boste ne .

  • Erin_Williams 11:12 19.september 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

    • Ender3 12:48 19.september 2021.

      Uredništvo, kaj niste sposobni blokirati bot-ov ali, tudi to dopuščate proti plačilu ?😎

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.