Slovenija
60750 ogledov

Zadnji podatki: To se v tem tednu še ni zgodilo

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 08:47 08.januar 2022.

    Vsak dan berem o IZNENADA preminulih športnikih...., večina v cvetu mladosti..., vsi PC - Prisilno Cepljeni. Ali je zdaj beseda IZNENADA postala nov izraz za umrle zaradi cepiva?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:53 08.januar 2022.

    V bolnišnici...Dr"vzrok smrti je Corona !".....Toda doktor, moj mož je umrl od kapi...........Dr"zakaj pa ga je kap".....živciral se je...Dr"in zakaj se je živciral"..........Ja, službo je izgubil..Dr."in zakaj jo je izgubil"..........Ja zaradi Covida.........Dr"no in kaj sem jaz napisal ?!...

  • Anica Kozlevčar 08:18 08.januar 2022.

    Res vzpodbudno, kajne NIJZ? Da vas ni sram? Eno samo zastraševanje in grožnje, fuj,fuj,fuj,,,,,

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:43 08.januar 2022.

    Ali veste kaj se v tem tednu res še ni zgodilo, ali v tem letu ali prejšnjem ?!.....To, da ne bi vsak dan, trikrat na dan pisali zastrašujočih alarmantnih člankov, ki "buzerirajo" narod !!

  • PaPajapopi 07:54 08.januar 2022.

    BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA

  • Pišmevuh 08:35 08.januar 2022.

    Pismo...., ta virus pa je res neverjeten. Ker je tako drugačen od vseh ostalih, potem tudi virologi in infektologi niso več primerna stroka. Povozil jih je.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.