Slovenija
91 ogledov

Žagar odhaja z ministrstva

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:59 17.april 2013.

    Da se ti bruha,kakšni pokvarjenci.DVOJNA MERILA, ta vlada ti pove v fris (mi te bomo pokradli in nič nam ne moreš)me je sram, da smo Slovenci take reve.

  • dragec 13:34 17.april 2013.

    Anton Žagar, ex minister za abrambo Holc in .....to je klapa, ki je mešatarila na DARSu.

  • colibri 14:49 17.april 2013.

    P...A VAM M......A POKVARJENA B...A G.......,AVSI DRAŽAVNI USLUŽBENCI NA DRŽAVNI PLAČI PA ŠE VSAK SVOJE FIRME KIPOSLUJEJO Z DRŽAVO

  • dragec 18:50 17.april 2013.

    A je kaj poštenega v tej državi???????

  • Žurnalček 19:10 17.april 2013.

    Temu se reče prekadrovanje , ki bo trajalo kakšno leto , predno iz služb ruknejo vse , ki jim noge gledajo iz Krivonogega šefa. Samo začetoi je treba takoj pri SOVI , pa vojska , pa polcija, pa ministrstva , ...prikaži več pa Geoplin pa telekom pa ..............................................

  • Blaž Kočar 13:22 17.april 2013.

    Se opravičujem za spam! prosim, če lahko izbrišete ta komentar! hvala

  • Šemefuky 21:03 17.april 2013.

    Ko sem prvič vidu tega Žagarja mi je bil po frizuri takoj sumljiv, ko sem izvedel da je to kader PreViranta, ki sta mu ga podtaknila Zokiboy in Golobček, kot kukavičje jajce pa sem vedel, da je pečeno. Veliki ...prikaži več moralist PreVirant je do sedaj pokazal, da ima posluh za velike lopove nima ga pa za javne uslužbence. Upam, da mu kuharice DZ skuhajo kaj dobrega, kot jim kuha on njim.Pa dober tek PreVirant in pozdravi ministra Ultre in imenuj Golobiča za državnega sekretarja bo vsj posel bolj tranparenten in tudi Zokiboy bo dobil kar mu pripada. Fuj banda zagamana.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.