Slovenija
79 ogledov

Zagorel že deveti radar

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sašo Muc 12:51 12.november 2012.

    Mate pa velik profesionalnih kolesarjev.

  • graff 18:13 10.november 2012.

    Za Štajerce ne veljajo zakoni, kaj šele prometni predpisi, oni so kloni Afganistancev.

  • BenX 18:29 10.november 2012.

    še zmeraj jih je 21 preveč! ;)

  • feferon 15:06 10.november 2012.

    Da ljudem še zadnji denar iz žepa potegnejo, zato je omejitev 50km/h. Vsak kolesar, ki hiti mimo mene(pa ne po kolesarski poti) se pelje hitreje.Vse skupaj je profitno društvo in nobena skrb za varnost v prometu. Manjkajo še nadzorne kamere ...prikaži veče na kandelabrih in smo že korak bližje policijski državi, prisluškujejo pa tako ali tako komu hočejo.

  • zlatane 15:24 10.november 2012.

    bravo feferon, jaz sem dal 1. plus na TVOJ KOMENTAR, preberi ti še moje komentarje

  • BenX 18:30 10.november 2012.

    afganistanci so ponosni in pošteni ljudje! ti si pa klon hamburgerov.

  • zlatane 16:21 10.november 2012.

    john od mene si dobil prvi plus za komentar

  • zlatane 16:28 10.november 2012.

    prvih 10 so skurili hitro, drugih 10 dva krat več časa , ker bo poostreno, tretjih 10 pa v roku 2 mesecev....bravo mariborčani, to mi delajte. moramo si vožnjo skozi maribor vozniki narediti denarnici varno

  • zlatane 23:10 10.november 2012.

    izjava za čisto desetko...ni blema bo maribor poskrbel za to počasi, postopoma in zanesljivo vse do zadnjega. mariborčani, zaupam v vas, bil sem 26 let mb jevec tut jaz. že zato bi jih jaz z veseljem sam skuril kake tri ali štiri

  • prosti.strelec 07:59 12.november 2012.

    Ali nimaš izpita in avta ali si pač človek ki plava v istih vodah kot politika, drugače bi razmišljal malo drugače.

  • zlatane 11:51 10.november 2012.

    tako se reče privat, bog te živi še na mnoga zdrava leta

  • Sašo Muc 12:53 12.november 2012.

    vidm da je pri tebi radar že dosegel željeno, a zdej voziš po predpisih? Pa ne rečt da ne samo da boš kul tuki

  • zlatane 10:16 10.november 2012.

    vse skurit do zadnjega , naj se narod končno tiraniji upre

  • Bizgec 10:31 10.november 2012.

    Ce bi ljudje vozili po predpisih, pa ce so se tako butasti, ne bi nihce postavljal radarjev - ker se to preprosto ne bi splacalo!

  • zlatane 10:37 10.november 2012.

    upam, da tebe prvega kaznujejo in to brez odpisa kazni

  • linka 11:10 10.november 2012.

    zlatane ....vas je potrebno takoj kaznovati ,ker sejete mržnjo in ljudi hujskate k dejanjem !Sramotno !

  • zlatane 18:30 10.november 2012.

    mimogrede sem štajerc, ti pa očitno ljubljančan, kateri nas zafrkavajo že desetletja povsod, brez kakega koli razloga. jaz nisem avganistanec, sem slovenec in tudi vsi štajerci smo slovenci. in nismo to, za kar nas ljubljančani imate, da za vas nismo ...prikaži več ljudje. zakaj grafov komentar ni odstranjen s strani žurnala??? zaradi mene odstranite tudi tega mojega, samo da je odstranjen ta njegov komentar!!!!

  • privat 10:25 11.november 2012.

    ja to je vsekakor kršenje osnovnih človekovih pravic v deželi,ki jo pridno izvajajo pokvarjenci ,ki sebe imenujejo visoko šolani politiki...a v bistvu so maloumneži ,ki ne razumejo posledic svojih dejanj. Noben nima pravice oškodovati kvaliteto tvojega življenja in naj se ...prikaži veče imenuje sodišče,policija ali Hiter...Da ne govorimo o krajah ,ki jih naša sodišča imenujejo najnižje kazni ,ki so v primerjavi z našimi plačami več kakor morilske!

  • privat 11:38 10.november 2012.

    smo že dva ki razumejo upor proti tiraniji...kaj nas boste vse zaprli??upor se bo nadaljeval .kljub grožnjami z zaporom ali z drugimi nečloveškimi ukrepi..oblast pa naj klubuje želji naroda pa ne bo dolgo!!

  • zlatane 11:50 10.november 2012.

    nisem plačal že 6 let, ker se držim neumnih predpisov, ki so za današnje avte šokantni. kar pa se hujskanja tiče, naj kar storijo ljudje, kar je prav. če bodo plačevali neumne kazni, bodo pri meni na firmi pustili manj ...prikaži več kšefta in sem s tem direktno oškodovan. če bi bil mariborčan, bi imel radarje bližje in bi jih sam zažgal kakih 4 ali 5 komadov. ti radarji res niso potrebni nikomur, so nam občanom pa v veliko škodo. upam, da tebe kaznujejo za bizgecom takoj naslednjo po vrsti, recimo za kakih 500 eurov, da boš premislila, kaj pišeš o radarjih in meni...???!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.