Slovenija
34 ogledov

Zahtevajte račun tudi čez praznike

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 15:18 30.oktober 2013.

    ...inšpektorčki preveč ste plačani, da bi vam jaz pošiljal računčke, pa nekoga cenkal....LENO RIT DVIGNITE IN POJDITE NA TEREN...GNILOBE SMRDLJIVE!!! ...a naj vam mi plačo zaslužimo?

  • Veteran 13:34 30.oktober 2013.

    Nehajte že enkrat z računi, saj tako ne boste reševali gospodarstva v Sloveniji in kvečjemu boste dodatno polnili zavode za zaposlovanje. Raje razčistide oz. objavite, kdo je oropal banke in od njih poberite denar nazaj pa ne bo proračunske luknje. ...prikaži več Stalno se spravljate na reveže in tiste, ki še nekaj delajo!!!

  • mrki 13:41 30.oktober 2013.

    FUCK OFF , dejte s temi računi gnjavit novinarski pisunčki !! Raje ŠIVILJO vprašite na katere "lepe oči" je pristala na 1 MILJARDO garancij za FACTOR in ProBanko !!! ALI veste koliko je to računov za 2 SVEČI po 1,25 ...prikaži več1,25 EUR ???400.000.000 RAČUNOV !!!

  • Oxxo 14:41 30.oktober 2013.

    Tudi meni gre na živce "VKLOPI RAZUM" ... in razni KVAZI PROJEKTI pošiljanja fotografij računov... O T R O Š K I V R T E C!In mimogrede - Židan naj raje popravi KVAZI "ZELENO NAROČANJE" in "KRATKE ...prikaži večKE VERIGE" blaga... še en POPULISTIČNI PROJEKT... = brez razmisleka in vsepovprek kvote - tudi če kupuješ pločevinko - mora biti "BIO".Židan pojsi še 1x v malo šolo... in se nauču zdrave pameti! Namen je dober - pristop pa primitiven; tako kot vse v parlamentu! Ampak pomembna je SAMOPROMOCIJA!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.