Slovenija
59745 ogledov

Zajc: Niti to ni izjema za pogoj PCT

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • evelux 15:52 13.september 2021.

    Kaj bluzi da je v austriji tako in tako če oni lahko potem lahko tudi mi pa se on posluša kaj pravi v austriji velja izvid na protitelesa, če velja tam naj še velja pri nas če že primerja nas in austrijo

  • Avatar Leon
    Leon 17:41 13.september 2021.

    Naj mi nekdo razloži zakaj test v službi ne velja za vstop v trgovino ,velja pa za obisk cerkve ?

  • rd2dmk2 21:28 13.september 2021.

    uf ma jest nisem glih z mesta doma, kako naj pridem do cepilnega mesta.. na avtovus ne smem, v avtu je tank prazen, bicikl, ma prazne gume. a bi me kaco pršu iskat, pa da me pele cepit. ( aja ...prikaži več kje pa se je zgubu ta koordinator, ga nič ni za videt)

    • levidesnicar 23:19 13.september 2021.

      kaco bazen še puca ali pa nima PCT-ja pa ga nazaj ne spustijo

  • vzev 18:18 13.september 2021.

    Pride gost v gostilo, preveri se PTC, naroči kavo in sok. Natakarica to prinese in gre v notranjost lokala. Potem pa pride prijatelj tega gosta(brez PTC), prisede in pije kavo, prvi gost pa sok. Potem bo pa gostilna dobila kazen, ...prikaži več ker je natakarica postregla gostu, čeprav nima PCT. Pač neumnost te vlade. Naj bodo stranke odgovorne za PTC. Čeprav bi bilo najbolje, da prenehajo s temi bedarijami.

  • levidesnicar 23:27 13.september 2021.

    Gremo se selit v Švedsko, Švico, Belorusijo,... verjetno je tam že večino umrlih državljanov, ki se niso cepili, ker nimajo tako učinkovitih izsiljevalskih ukrepov za cepljenje kot pri nas..

  • pravičnik77 17:22 13.september 2021.

    sej tankat se da, pač se bo sedaj videlo, katera bencinska je dala kaj v razvoj in omogoja plačilo kar na avtomatu... večji problem so nepismeni, ki tankajo na postaji za hitro plačilo, plačat pa gre za šalter... te bi ...prikaži več mogli na šalterju odslovit in plačati ven... pa bi bil hitro mir

  • Johny 14:31 13.september 2021.

    Sem polno cepljen, a sem nevtralen... Vsak naj se po temeljitem premisleku sam odloči glede cepljenja. Je pa res, da so "fejsbuk kavč doktarji" najbolj glasni, in labilne osebe jim zlahka nasedejo. Ko pa enkrat zbolijo, je pa za že ...prikaži več PREPOZNO!! Res je, da tudi necepljeni lahko prebolijo virus kot kakšen prehlad, ampak kdor nima take sreče......!

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 15:51 13.september 2021.

      Ti si nevtralen kot Severna Koreja

    • dino1 16:33 13.september 2021.

      Kot vedno, takšni "kavč doktarji" vejo več o coroni in cepivu kot povprečni dohter, 100% ! Trenutno natakarju kažeš izvide, dohtar pa zdravi prek telefona jbmti. Ta zgorej je pa še en fašistični pogoj za katerega potrebe NI. Številke umrlih ...prikaži večh od corone se pumpajo, dokler se skriva številka vmrlih od cepiva. Gdo bo, kak in gdaj odgovarjal za histerijo katero kreirajo z prehladom?! Primer Hrvaške novice, naslov "6 umrlih od corone" s tem da je najmlašji star 77 let pa ma kup drugih problemov!

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:00 13.september 2021.

      Ne razumem zakaj taka panika zaradi necepljenih. Če vas motijo necepljeni, kaj je potem s kadilci, pa motoristi in ostalimi, ki "obremenjujejo" zdravstveni sistem?

  • MK 13:55 13.september 2021.

    SUPER! PODPIRAM. FOLK CEPITE SE. Letos sem bil že na 3 pogrebih mladih mož. Žene z otroci v vozičkih so mi ponavljale, da je nasedel pametnjakovičem na facebooku. Nočete tega.

    • Avatar @narhist
      @narhist 15:18 13.september 2021.

      Daj, pejt to kam drugam prodajat.

    • Ender3 15:43 13.september 2021.

      MK, kaj si zaposlen na pogrebnem podjetju, tam vodijo takšne statistike ?. Če vprašaš NIJZ tam tega podatka nimajo, pravijo, da vse prejemajo z zamikom.

    • evelux 15:47 13.september 2021.

      Jojoj kako si eni nekaj na pamet izmišljujete zgodbe..... sem polno cepljen pa se držim ukrepov večina cepljenih pa prosto po prešernu se jim fučka to ne moreš verjet kam smo prišli......

    • dino1 16:37 13.september 2021.

      Rak več ne obstaja a ne? Gripa tud ne. 15 ljudi poznam osebno od Bosne do Slovenije ka so jim babice/dedeki vmrli od celega kupa boleznih, dohtar pa tud eni v civili im pridejo domov prosit za podpis da je ...prikaži več oseba vrmla od corone, oni pa plačajo 70% stroškov pogreba! Sused kliče dohterja, da je bil v stiku z enim ka ma corono, njega pa mal glava boli, dohtor odgovarja momentalno, telefonski "vi pa mate corono gospod, bodte kr doma 12 dni"! Gdo bo odgovarjal za ta kaos in histerijo ??

    • krnekina12 17:20 13.september 2021.

      Dino a pol si se pa zbudu? Zdej, ce za sankom palijo te zgodbe, to se ne pomen, da ti je treba po internetu smetit. Pejd se na enga, pa se potolazte.

    • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 19:01 13.september 2021.

      Pa kaj bluziš? Poznam samo enega 90-letnika, ki je umrl od korone. Pa še to je dobil, ko je šel v bolnico.

    • MK 08:44 15.september 2021.

      če maš firmo s 25 zaposlenimi in 14 MIO letnega prometa poznaš ljudi. ampak ja butast bo zmer našel razlog. izvolite pa uživajte brez bencina in normalnega življenja

    • dino1 00:45 16.september 2021.

      krnekina11@ Ne pijem, nisem nit ne bom, ne vem kak zgleda gostilna z notr. Je pa zanimivo da je šank prvo ka ti je padlo na "pamet". Mam malo preveč svojga dela in hobijev da bi širil laži po internetu. ...prikaži večtu. Za vse kaj pišem mam dokazov, svedokov, itd. itd. Svoj odmerek cepiva ti pa doniram, naj te v čelo cepijo, samo enkrat ne bo dovolj, žal ni cepiva za povečat I.Q.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.