Avto /avto/avto-nasveti
98533 ogledov

Na vaše avtomobile preži nevidna nevarnost!

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobo7 16:21 05.avgust 2020.

    Leteča rja je železov sulfat morda pa tudi železov klorid, vemo zakaj mu rečejo leteča. Včasih so ga sipali v stratosferi z namenom ustvarjanja ozona in čiščenju ozračja.

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:51 04.avgust 2020.

    Pri Kiji tako ali tako iščejo izgovore prav za vsako stvar, malokdaj priznajo garancijo, za vse je kriv potrošnik. Tukaj bi moral kdo odgovarjati zaradi zavajanja in lažnega oglaševanja

  • mirror 19:12 04.avgust 2020.

    Če redno opereš avto, ni nobene rje. Včasih so francoski avtomobili rjaveli že po dveh letih kot za stavo. Kriva je bila prevelika vsebnost mangana v jeklu za pločevinaste dele avta, pa tudi protikorozijske zaščite še ni bilo. Podobno tudi ...prikaži veči naši fičoti in stoenke, ki so jih barvali čez rjo.

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 20:15 04.avgust 2020.

    Tole ni iz trte zvito! Pred cca 18 do 19. leti sem imwl prej nov avto, ki sem ga moral na silo spolirati, da sem spravil z njega rjo iz zraka. Itak nisem uspel odrstranti vsega. ko si dobro pogledal ...prikaži več lak avta, se je videlo rjave pike, ki so se vžgale v lak. Takrat je železne opilke v zrak spuščala tovarna Titan. Seveda ni bil moj avto edini-bilo jih precej. Največ od delavcev, ki so bili tam zaposleni. Na poziv tovarni, da naj nekaj ukrene, so potem sicer poštimali, a ne takoj - je trajalo.

  • Avatar Brossiella
    Brossiella 00:33 05.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.Sextis.fun

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 20:17 04.avgust 2020.

    To tožbe sicer ni pršlo, bi pa verjel, da bi bilo danes drugače.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.