Slovenija
96443 ogledov

Zakaj cepljeni ne smejo v karanteno

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 09:05 11.november 2021.

    vsi cepilni akviziterji in agitatorji, če zdej nimate dokaza , da tale stroka nima pojma, (no mogoče ga ima, pa ga je prodala za eure) državno vodstvo pa namerno podaljšuje epidemijo in širi smrti, potem res ne vem kaj je ...prikaži veče za vas dokaz. cepljenim se ni treba testirat, JUHU. gremo veselo rajat. niti jim ni treba v karanteno. JUHU, še bolj veselo rajat. in minister govori kako mu je za zdravje državljanov. MA DEJ NEHI NO. ne se norca delat. torej kdo je kriv za vse smrti ? jest ne! VI PA STE !

  • Luksi 08:36 11.november 2021.

    To je samo še ena od nebuloz, ki jih izvaja vlada. Cepljeni je morda res zaščiten pred težjim potekom, ampak še vedno lahko virus raznaša naokoli in,ker mu karantena ne pripada bo seveda mirno razširjal okužbo. Fašistu odgovarja takšno stanje ...prikaži več in zato mora vzdrževati določeno število okužb, samo čakam, kdaj bo odpovedal volitve...

    • popokatopetl 11:03 11.november 2021.

      K sreči ni teorije da bi visoko stanje okužb na tak način zdržalo več kot mesec ali dva, tudi če imaš na oblasti najbednejšega politikanta kot je trenutno primer pri nas. Je pa možno da bo v času volitev 5. val...

    • smoljo 12:04 11.november 2021.

      Do vala 202 bomo ze zdržali

  • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:40 11.november 2021.

    če se ne bi cepili ,bi imeli pol manj bolanih

    • smoljo 12:06 11.november 2021.

      Bi bila samo bežna info.na tv.kot je bilo po navadi za gripo.Bolnišnice so omeile obisk in to je blo to.Umrljivost je pa tudi bila ,z vsemi ostalimi problemi ...

    • Avatar MS
      MS 14:24 11.november 2021.

      krucefix ima 100% prav, kajti mrtvi niso več bolani!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 14:30 11.november 2021.

      MS ,nekam dolgo si rabil da skačeš v komentarje,kaj si šuknjen ha ha ha

    • smoljo 14:52 11.november 2021.

      Ms je v vrsti stal za sus

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:04 11.november 2021.

      MS,rad igra rusko ruleto,pa še druge nagovarja

    • Avatar MS
      MS 15:21 11.november 2021.

      krucefix, cepljenje je pancer-zaščitni jopič zoper corona virus! Rusko ruleto igrate vi antivaxeji! Poglej podatke kakšno je razmerje med cepljenim in necepljenim ki so umrli od covida19!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 16:02 11.november 2021.

      Imam ,v živo ,sosed po cepljenju umrl,druga soseda po drugem cepljenju dobila dve pljučnice sredi poletja ,zdaj pa še tretjo in je na golniku v kritičnem stanju,od žene brat zategnilo v obraz,sestra skozi nekaj narobe.Vtaknite si nekam cepivo a veš ...prikaži več MS in podobni vaxarji

    • Avatar MS
      MS 17:20 11.november 2021.

      Kruci, kruci! Vsi umrejo PO cepljenju prej al slej, a le zelo redki OD cepljenja! Neizmerno več jih umre od covida! Soseda če nebi bila cepljenja bi umrla že po prvi pljučnici! Za brata od žene in tvojo sestro je ...prikaži več pač usodno druženje s teboj zabetoniranim in nadležnim antivaxerjem! Verjemi!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:43 11.november 2021.

      MS ,dve hudi pljučnici sem preživel ,ne mi ti govort o zdravju,probaj že enkrat zakapirat da vsak o svojem zdravju sam skrbi in ne bo nihče odločal kaj je za mene dobro niti mi grenil življenja zaradi tega .Počni kar ...prikaži več te je volja in ostali svet pusti na mir.Sodelovec pa pravkar prebolel virozo in bil pozitiven na covid ,pa še jih poznam in ni nikakršnega bav bava

    • Avatar MS
      MS 18:00 11.november 2021.

      Kruci, Jaz verjamem v znanost, ti verjameš v nekakšne zarote! Jaz sem se 3x cepil, ti se nisi! Ok! Vsak naj skrbi za svoje zdravje če s svojim načinom ne ogroža druge! Neizpodbitno dejstvo pa je da so necepljeni bistveno ...prikaži večo večji prenašalci okuž kot cepljeni! Jaz sem se koiko-toliko zaščitil, ti se nisi! Ko boš zbolel se boš pač zdravil s zdravilom za konje! Pač vsak po svoje!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 18:19 11.november 2021.

      Tudi zaradi cepljenja se umre,torej za mene sem v boljši opciji,mirne duše črtam iz seznama to opcijo,vse ostalo je življenje kar prinese.Smrti sem že pogledal v oči pa se ne tresem zaradi tega,se zavedam da treba tudi umret.Si pa pravilno ...prikaži več napisal-pač vsak po svoje,končno se tudi enkrat s teboj nekaj strinjam,pa lep dan še naprej.

    • dani5 19:13 11.november 2021.

      Verjeti v znanost je tako kot verjeti v boga. Znanost potrjujejo dokazi in ponovljivost meritev. Kdor verjame, je pa vernik in nima veze z znanostjo. Pač eni verjamejo, da je patogen izoliran, drugi pa gledamo znanstvene dokaze.

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 09:37 11.november 2021.

    Končno je banda v belih haljah le priznala, da nima pojma!

  • simon30 10:48 11.november 2021.

    Zaradi takšnih izjav in dejanj stroke jim nihče več ne zaupa. Potem se pa sprašujejo zakaj imamo takšno situacijo pri nas...

  • uros78 09:57 11.november 2021.

    od štirih "varnih" cepiv so ostala le dva .. Zdaj ugotavljajo, da se mlade pod 30 leti lahko cepi le s Pfeizerjem, MODE-RNA pa za starejše od 30 let ... Od kod zdaj razlika, da se mlade cepi z enim, ...prikaži več, starejše pa z drugim cepivom .. Ta cepiva niso varna, niso učinkovita in so namen sama po sebi ... Najboljše za posameznika je, da se na daleč izogne cepilnim mestom in da če je v dvomu, prekine spremljanje novičarskih portalov ..

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:05 11.november 2021.

    "saj je cepljenje odlična zaščita pred hudim potekom bolezni in precej slabša pred okužbo.".. ....Če bi bila tako odlična, bi cepljenih ne bilo v bolnišnici, kaj šele na intenzivi.. Sicer pa s svojimi članki vedno težje klubujete realnosti...Po ugotovitvah univerze ...prikaži več Stanford npr., cepljene za 20% upočasni epidemijo, to pa je tudi vse. Lahko pa seveda verjamete v lažji potek ali lažje mrčkanje..

    • Ender3 12:55 11.november 2021.

      lluckyss👍si slišal za novost iz Pfeizarja, naši o tem ne bodo poročali, da ne bi demantirali sebe in strokovno-politični aktivizem.

  • Kathy_Holmes 15:11 11.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • kapibara1 12:08 12.november 2021.

    VSI a ma baš VSI, so na začetku tulili- vpili, da so VSA a ma baš VSA cepiva varna in za vse.. Ni bilo nobene delitve, potlej pa po 30 - ker virus ver kdo ima šele juti 30 - ...prikaži več al je mel pa včeraj

    • kapibara1 12:09 12.november 2021.

      P.S. _ samo slaba roba, se mora pred kamerami reklamirat - dobra se od ust do ust

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:48 11.november 2021.

    Zakaj svetujete cepljenim?? Točno se ve kaj morajo storiti necepljeni in vi boste sedaj učili cepljene??

    • smoljo 12:07 11.november 2021.

      Tak isto tudi cepljen ...

    • rd2dmk2 10:02 13.november 2021.

      omega_v6 večina necepljenih ve kaj morajo storiti, večina cepljenih pa samo eno grem se cepit potem pa sem Janez Bond z licenco za ubijat. kdor mi pride na pot, ga pihnem al z glokom al pa z covidom, ki na nosim okoli.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:03 13.november 2021.

      rd2dmk2 Poglej vsak se lahko gre cepit saj je cepljenje zastojn!! Le čemu bi jaz,ki sem se cepil skrbel zato,da se ti ne okužiš?? Če si pameten in se ne cepip bodi tudi pameten in preboli kakor veš in znaš!! ...prikaži več!! Ni moj problem,da skrbim za tvoje preživetjer!! Vsak je svoje sreče kovač in mislim,da ste necepljeni tokrat nastradali!!

    • rd2dmk2 10:31 14.november 2021.

      omega_v6 ti ne skrbi za necepljene. ti skrbi za cepljene, ki se ne ščitite.. med sabo se okužujete in skrbite da virus veselo kroži okoli. upate da vas cepivo ščiti, redno hodite na cepljene kot neki narkomani in zahtevate da ...prikaži več se tudi necepljeni pridružimo. jest skrbim zase, se testiram, se ne družim prekomerno, samo tisto kar je nujno, se razkužujem in tudi malo bolj skrbim za zaščito in povečanje imunskega sistema. in menim da tudi ostali necepljeni vedo da ni vse rožnato in je treba pazit.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 11:50 14.november 2021.

      rd2dmk2 Umrl je Mark Parhar, ki je trdil, da virus covid-19 ne obstaja! Prav tako kot skrbiš ti je tudi on skrbel za dobro kondicijo pa mu ni dosti pomagalo!! Umrl je zaradi odpovedi pljuč!! Lahko pa ti povem,da bomo ...prikaži večbomo šele čez leta videli kakšne posledice nam bo pustil ta Covid!? Vsak je svojega življenja sam gospodar in upam,da boš dolgo živel in,da te to tvoje prepričanje ne bo stalo glave!!

    • rd2dmk2 18:13 14.november 2021.

      omega_v6 jest ne trdim da virus ne obstaja, in tudi ne trdim da je mačji kašelj, jest samo trdim da cepljenje ni rešitev za probleme. rešitev je dober imunski sistem, če ne veste je stroka povedala da umirajo cepljeni ljudje, ...prikaži več ki nimajo imunskega sistema in ne vem zakaj stroka ne naredi nič v tej smeri, drugič treba se je ne okužit in skrbet da virus osamimo. če ti verjameš da je redno vsak mesečno cepljenje zdravo potem si v zmoti. to je isto kot jemat antibiotik za vsak drek.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:54 14.november 2021.

      rd2dmk2 Poglej dober imunski sistem se ne more kupiti v trgovini!! Zato ljudje niso krivi,če ga nimajo!! Pa ti misliš,da so razni protesti proti vladnim ukrepom v pomoč temu,da se okužba nebi širila?? Najbolj sramotno pa se mi zdi,da se ...prikaži večse bolezen izkorišča za politične boje!! Nobena politika ni vredna človeškega življenja seveda pa tega ne čutimo dokler ne prizadene nas!!

    • rd2dmk2 22:33 14.november 2021.

      žal omega_v6 dober imunski sistem se lahko kupi, je pa drag. to ni pasja radost in bel kruh, to je zdrava, raznovstna hrana leto in dan, pa še kaj za povrh. samo revež si to ne more privoščit. samo od ...prikaži več daleč lahk gleda. veš omega_v6 je razlika ali spiješ teran prve klase, uporabljaš deviško olivno in podobno ali te nafutrajo z vinom za 1€/l ko ga kupujejo in ga prodajao za 10€/l, da ne omenjam kaj skuhajo. pa to se dogaja po DSO. pa nikomur mar. dobijo pa zastonj cepivo, ki ne prime.

  • b33ab25186006cead7364298e6e8c765c70692f1 08:40 11.november 2021.

    Slovenija ni propala🎶🎼dok mi živimo🎤🎵.Je**m jim mamu!!! Ob sredah je mislil razgrajat Čedo,ob petkih pa Igličar!!!

  • bogdan76 09:00 11.november 2021.

    Nikjer nič oprotestih in vabilo Skela Savić cenzura ali saocenzura morda rdeča sramota kdobigavedel pokvarjenost nekaterih nepozna meja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.