Šport /sport/olimpijske-igre
104119 ogledov

Zakaj Dončić ni metal sam? To je odgovor

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • malarin 22:11 05.avgust 2021.

    Nič ne de, zame ste junaki vsi, naslednjo rundo boste še boljši ! ! ! GOSPODIČ LUKA IMA 22 LET. zaradi njega je svet spoznal našo SLOVENIJO ! !¨! IZK0ORISTIMO TO PRILOŽNOST ! ! ! ( GOSPODARSTVO, ŠPORT, ITD. Tudi ...prikaži večRT, ITD. Tudi jaz imam rad našo SLOVENIJO ! ! ! SLOVENIJA ZBUDI SE ! ! ! G. LUKA, HVALA TI ! ! !

  • Donald_Williams 10:05 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Janez_53 20:36 05.avgust 2021.

    Če bi Dončić pokazal malce več svoje superiornosti, bi brez težav zmagali. In če ne bi brezglavo silili z meti na trojko, bi ravno tako dobili tekmo.

    • malarin 22:38 05.avgust 2021.

      PET-TRI ČEV (53 LET ), PETRIČEV JaneZ, si še zelo mlad. Spoštovani G. LUKA ima dvaindvajset LET. SI PREDSTAVLJAŠ, KOLIKO JE ON NAPRAVIL V TEM ČASU, ZA NAŠO SLOVENIJO ! ! ! G. LUKA, HVALA TI ! ! !

    • munja 22:51 05.avgust 2021.

      Usoda je bila pač tako zapisana in "če"-ji zdaj nič ne pomagajo in nič ne spremenijo. Glede na to, kako so se naši fantje borili skozi celotne igre, so zame zlati tudi brez medalje.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:03 06.avgust 2021.

      Dončič je res še zelo mlad, a naredil je že veliko, več kot večina v vsej svoji športni karieri. Se pa fantu ta mladost krepko pozna pri njegovem obnašanju, pred vsem pa mu manjka karizme.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 14:15 06.avgust 2021.

      Luka je igral maksimalno..Žal pa sedaj niti brona ne bo, ker ne bo nihče več motiviran, ker so hoteli zlato...Luka pa tudi ne more sam igrati...So pa tu sodniki največji krivci...banda bosanska...

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:28 06.avgust 2021.

      lluckyss a si ti ta pravo tekmo gledal. Dončič je bil daleč od tega kar zna biti, delaš pa tudi veliko krivico ostalim fantom. Po tvoje bi bilo vseeno, če bi Dončić igral sam. al kako?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 18:36 06.avgust 2021.

      Mehičanka....Nimaš pojma...vprašaj moža če ga sploh imaš ali pa se še ni ustrelil..kako zgleda, ko nekdo dobi pri nogometu rdeči karton....Ko Luka nastopi, ima nasprotna ekipa avtomatsko 3 rdeče kartone...baba butasta...zahojena..

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:42 09.avgust 2021.

      lluckyss me prav zanima kakšni ritolizniki ste anonimneži tvojega kova, torej neotesanci in žaljivi nesramneži, v resničnem življenju? Si počutiš močnega, ko žališ ljudi, ki podajo mnenje, ki je drugačno od tvojega? Mali lulek!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.