Magazin /magazin/vip
6404 ogledov

Odzivi na Raiven: Vse od "ceneno" do "nora scena"

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dare326 12:33 22.januar 2024.

    Če komad odobri GLBT+ scena, je to dober komad, če ne go home. Pravzaprav so jo taki tudi izbrali.

  • Ender3 12:09 22.januar 2024.

    Golo, Noro in temačno kot je trenutno naš svet. To ni za Evrovizijo.

  • Avatar Garancija
    Garancija 11:56 22.januar 2024.

    Kritika ni dovoljena,vse kar ni hvala, se briše

    • janez156 12:55 22.januar 2024.

      žide ne smeš kritizirati....ker so tvoji obermajstri...

  • 4krogci 14:24 22.januar 2024.

    Glejte...komad dobr ali slab, to ni vazno sploh....letos za zmago je na vrsti Izrael....in vsaka normalna drzava, ki da neki nase, bi se letos odpovedala nastopu!

  • janez156 12:53 22.januar 2024.

    tipična židinja z dolgim nosom!!! A la Lady Gaga....vse tipične židinje....se še kdo sprašuje kdo obvladuje medije in politiko, gospodarstvo....sami židi, da kar smrdi po njih...

  • edv 11:10 22.januar 2024.

    Pesem dojemam sicer bolj kot umetniško-glasbeno-vizualno stvaritev (videospota si gledalci evrovizije ne bodo pogledali), ima kvaliteto, samo neke prepoznavne melodike pa ne zaznam, se nekako ne vtisne v avdio spomin oz. vsaj refren bi lahko bil nekoliko melodičen in speven, ...prikaži več če je pesem namenjena Evroviziji.

  • Idioti 09:59 22.januar 2024.

    Vse na najvišji ravni super , samo ne vem, če je to pesem za Evrovizijo .

    • janez156 12:56 22.januar 2024.

      židi rinejo svoje v ospredje, da jih goyimi poistovetijo...

  • Majazmaja 10:50 22.januar 2024.

    Meni je všeč. Sem pa zasledila, da ogromno gneva po njej kot svoji bivši učenki (kot se baha, naj bi jo pripravljala na izpite za konservatorij) stresa ga. Alenka Gotar Mag, kar se mi zdi izjemno neprofesionalno in vredno pomilovanja.

    • janez156 12:57 22.januar 2024.

      če ti je všeč si sama židinja kot ona ali toliko zmanipulirana, da ne vidiš celotne slike židovske manipulacije goyimov...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.