Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
6969 ogledov

Zakaj je brezplačno za 49-letnike, za 10-letnike pa ne?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 08:46 02.marec 2023.

    Saj NI BREZPLAČNO, vse to drago plačamo iz zdravstvenega zavarovanja, marsikdo pa plača tudi osebno s težavami, ki lahko sledijo cepljenju...

  • Avatar Leon
    Leon 06:55 02.marec 2023.

    Zato ,ker se 10 letniki NE ŽELIJO CEPITI !

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 08:16 02.marec 2023.

    Verjamem, da je cepljenje morda potrebno za "mestjanarje", ki pridete v gozd občasno nabirat dobrine in vas sicer vsaka sapica spravi v posteljo..Mi, ki že desetletja živimo z gozdovi in travniki in torej tudi s klopi, pa verjamem, da smo ...prikaži več pridobili naravno imuniteto...Mislim, da so nas okuženi klopi, ki smo jih pravočasno "odstavili" od naše krvi, najbolje cepili...

    • endrug 08:50 02.marec 2023.

      Imaš prev. Res so te klopi cepili. A to (živo cepivo) je veliko bolj nevarno kot normalno cepljenje, saj veliko ljudi v po okužbi zboli. Če klopa odstraniš v 24 urah je manjša verjetnost bolezni. In ko boš starejši, pa ...prikaži več te bo revma dajala, si zapomni, da to verjetno borelioza, ki si jo dobil od klopov. Si boš prihranil kup preiskav.

    • Avatar lu.ckyss
      lu.ckyss 09:16 02.marec 2023.

      Od nečesa bo pač treba umret ;)

  • rd2dmk2 09:00 02.marec 2023.

    takole nekoč sem prišel domov z 13 klopi, pa sem še živ, skoraj vsak dan sem v gozdu pa kaj prinesem domov in če sem pošten mi ni treba niti v gozd, včasih ko sem cel dan na domačem vrtu ...prikaži več in kosim, obiram sadje in podobno pa najdem kakšnega krvoloka. pa zaenkrat, tok, tok trkam na les, sem še zdrav in živ. če bi bilo pa tako , pa ne vem, kako si upate vsak dan se vset v avto in sekam popeljat. imate večjo možnost da pridete v trugo. torej molite se in cepite se proti vožnji.

    • BenX 09:21 02.marec 2023.

      Moj rekord je nekaj čez 60. 🤪 In to po tuširanju, vsi ti so se dejansko že "prijeli", bili so pa res zelo majhni. Koliko sem jih takrat spral z vodo pojma nimam. V enih starih zapuščenih goricah sem nabral ...prikaži več nekaj gozdnih jagod in očitno čepel v gnezdu.

  • BenX 09:15 02.marec 2023.

    Sem dal otroka cepit ker smo res veliko po gozdovih. Enkrat in nikoli več. Blagi epileptični napadi oz. nekaj temu podobnega so trajali 2, morda 3 leta. Pojavili so se kak teden po cepljenju. Konstantno mižikanje in trzanje z očmi ...prikaži več in glavo. Ko začneš malo brat po internetu vidiš, da je tega kar dosti.

    • robi2107 09:47 02.marec 2023.

      Si imel pac smolo. Pri nas smo se cepili vsi trije, midva z ženo in tamala, pa ni bilo nikomur nič. Sicer pa nobeno cepivo ni povsem brez nevarnosti. Moj pokojni oče se je pred leti cepil proti gripi in ...prikaži več fasal kronično ITP, ki se je ni losal do smrti. Da ne govorim o experimentalnih covid zvarkih, za katere še sami proizvajalci niso verjeli, da so ziher, sicer se v pogodbah z državami ne bi otepali vsakršne odgovornosti za zaplete po cepljenju. Kot so krvni strdki, npr.

    • BenX 10:22 02.marec 2023.

      Pustimo covid, to so druge štorije. :) To sploh ni cepivo ampak genska terapija. Covid "cepiva" so ZELO dobro testirana in jih pripravljajo že od 2016. Kaj točno je namen teh cepiv ne vemo, jasno je samo eno, nič dobrega! ...prikaži več Praktično vse, kar je bilo rečenega o covid "cepivih" se je izkazalo za laž. Skratka, moja otroka sta cepljenja proti vsem "standardnim" boleznim, razne gripe, klopi in podobne dodatke pa zaradi slabe osebne izkušnje preskočimo. Neki covid pa itak samo preko mene mrtvega.

    • robi2107 10:26 02.marec 2023.

      Pri nas isto.

  • Aqua 07:54 02.marec 2023.

    Boljse bi bilo, da bi bil popust. Tako pa eni ogromno placamo, drugi, ki bi lahko imeli zastonj, se pa ne cepijo

  • miho 09:24 02.marec 2023.

    ni brezplačno, ker je plačano iz obveznega zdravstvenega zavarovanja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.