Slovenija
654 ogledov

Zakaj je Janša plesal

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dusan Mmarn 13:16 07.december 2011.

    imas pametno partnerico taka druzba ni za navadne postene drzavljane . pa pozdravi jo ker je res preudarna zenska . in cuvaj jo takih je malo . srecno obema.....

  • Dusan Mmarn 13:25 07.december 2011.

    prava resnica- se stinjam z teboj .dobre muzike ne gre zanemarjat zretja in pitja tudi ne . zurka je zurka pa cetudi zalostna . sicer pa vse placa narod .ki verjame vsem nasim ubogim politikom katerekoli opcije ze so . ...prikaži več mene so ze davno prepricali da niso za narod.drzavo pac pa samo in izkljucno samo zase in ozje prislkednike . zal vecina naroda ne bo spregledala . se nadaljuje kult osebnosti .katerega je ustvaril nas ljubi tito . in tako se z njim kitijo vse barve in nazori politike -kurbe- pri nas . samo da so pri polnem koritu . narod pa se lepo J.....BI

  • Žurnalček 12:37 08.december 2011.

    Ja pa da ne boš dobil kakšne narobne predstave, ob 20h sem bil pred Magistratom. Jaz imam svoje javnomnenske raziskave! Hvala za dobre želje.

  • mirko 09:51 07.december 2011.

    Zanimivo je pa to, da se mediji veliko več ukvarjajo z Janšo kot pa z Jankovičem. Mar ni to nekaj z logiko skregano. Ali so pa velik del novinarjev psihično bolni.

  • McClain 11:39 07.december 2011.

    Noben problem. Tudi jaz sem mislil da bodo zmagali, tudi jaz mislim da bi bilo to mnogo bolje kot kikiriki koalicija ki nas caka, a besedo imajo volivci, kakor so se odlocili so se, zavedeni, nezavedeni, po pameti, brez pameti, ...prikaži več po navodilih palcka ali brez njih, ni vazno. Malo se spomnite kako evforicni so bili isti ljudje pred tremi leti in kako se je koncalo. Noben problem, ce je skoda je itak za nas vse, ce je pa ni pa tudi prav. Ampak se bojim da temu ne bo tako, ce ste h koritu spustili nekoga ki ze sedaj bazira na utajah davkov, nategu podizvajalcev, na racunalniski nepismenosti, na izkusnjah iz mesetarjenja, na neznanju niti enega tijega jezika (ce izvzamemo srbscino ki ni ravno svetovni jezik), itd itd, Tud prav.

  • Žurnalček 12:20 07.december 2011.

    Vodeb je samo strokovno razložil tisto kar smo mi samo videli na TV. No jaz sem bil tam in niso se neracionalno obnašali samo tisti na sliki . Pred dvorano sem pa videl totalno skrivljene obraze od šoka, ki je ...prikaži večje po 2h prišel šele za njimi! Ja sej sem hotel not na požrtijo in jih mal hebat z kazanjem veselja do življenja, da ne rečem z dobro voljo, pa me moja ni pustila .

  • Žurnalček 12:28 08.december 2011.

    Sej sam poraz sploh ni katastrofa, kaj so pa verjel podplačanimi agencijami za "javne ankete ", bolj boli njih same to, kar javnost ne ve , da so v 6 mesecih pred volitvami izdelali do natančnosti vse programe delovanja po ...prikaži več ministrstvih .Kakšno je bilo med sabo ruvanje, suvanje in brcanje za bodoče stolčke, pa sploh ni za opisati. In šok zaradi izgube že 100% zagotovljenih stolčkov , je vzrok za kolo na okolo , kajti v takih slučajih je samo občutek pripadnosti skupini odločilen , da si kaj ne narediš.To držanje preko ramen pa to ravno potrjuje. SDS pleše kolo na okolo, kaj niso plesali kače ali vlaka.Ta je za njih v tistem momentu bil prevesel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.