Slovenija
36 ogledov

Zakaj je odstreljen šef NLB

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogg 09:57 21.december 2011.

    Novinarji butasto razmišljate. ob vsaki menjavi levih ali desnih prihaja do sprememb in zamenjav. Mar ne?

  • jureh 15:18 21.december 2011.

    Sramota za slovenca, ki tako slabo uporablja slovenski jezik, kot ti...

  • Mr.Bean 09:02 22.december 2011.

    Bogi človek, sigurno odhaja brez odpravnine....

  • privat 08:18 25.december 2011.

    tukaj so dobre odpremnine...sej jih mi poravnamo..

  • Žurnalček 10:15 22.december 2011.

    Kdo ti je rekel da sem Slovenc . Sem Nemec .

  • Žurnalček 10:17 22.december 2011.

    Ti še svojo narodnost ne znaš zapisati pravilno, kaj šele da bi do nje imel tako spoštovanje , da je napišeš z veliko začetnico!

  • tralala 11:35 21.december 2011.

    spet ta VELE komentator. Ma ti, škis, nisi tut za črno kroniko pisat. Vidim, da si zdaj malo manj pristranski, 'ko se ti ni izšlo na volitvah', a? Sramota si za PRESS, Borut.

  • Kika 10:55 21.december 2011.

    Naivno, ampak kaj pa če je enostavno obupal? Mislim, da mu pod vsemi temi pritiski življenje res ni bilo z rožicami postlano, že 2 leti je dolgo zdržal.

  • Žurnalček 12:06 21.december 2011.

    Čebi bil jaz ZJ bi unga v KBM in tega ustrelil pred zidom , ne pa odstrelil, a ti je to jasno al ni. Pa kaj bi ti naredil Mariborčanu , ki ti je delnico z 27€ uspešno spravil na ...prikaži več 4€ . Bi mu mogoče dal nagrado. Za te ne vem , od mene lahko dobi za nagrado , če jo že hoče samo metek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.