Slovenija
28 ogledov

Zakaj je Primcu uspelo, levici pa ne

Komentarjev 31
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 13:42 21.december 2015.

    Vprašanje je, koliko gejev in lezbijk si je sploh želelo tak zakon in tak medijski pomp. V resnici je levica žrtvovale nujno potrebne spremembe obstoječe zakonodaje za istospolne zveze na npr. področju dedovanja zato, da Sloveniji očita lekcijo iz liberalizma. ...prikaži več Sedaj ko to ponovno ni uspelo, se je pokazalo, da jih realne težave homoseksualnih parov praktično ne zanimajo.Gre samo za merjenje, če lahko vsilijo Slovencem proameriške liberalne moralne vrednote. Ekonomske prinaša desnica in treba je prinesti nekaj novega.

  • glicinija 17:36 21.december 2015.

    sem pa opazila kako se nekateri "popajo" k ZL in pobožno upajo da pridejo do poslanske plače

  • principiumnovum 18:28 21.december 2015.

    Ja, mnenje pa menda ja lahko ima! Razen, če vi "zagovorniki" človekovih pravic interpretirate svobodo govora tako kot vam paše.

  • vzev 12:02 21.december 2015.

    Pa kaj sedaj pri tem referendumu gledajo na leve in desne. Jaz v življenju nebi volil SDS, prav tako tudi nisem vernik, pa sem kljub temu proti temu, da se uničuje družina.

  • Ferluci 12:03 21.december 2015.

    Naj se že končno sprijaznijo z rezultatom referenduma in dejstvi, konec koncev so si s svojo nepremišljenosti sprejemanja dvomljivih zakonov sami krivi. Užaljenost je zato popolnoma odveč.

  • Omega_v6 13:20 21.december 2015.

    Mene bolj skrbi,da bi po moji in ženini smrti moji otroci šli v posvojitev gejem alio lejzbikam!!

  • Avatar Leon
    Leon 13:20 21.december 2015.

    Cerar je zavestno zapravil 3 milijone za začasen obstoj. Po napovedih astrologov lahko naslednje leto 2016 pričakujemo velike politične in družbene spremembe(očiščenje politične generacije) izstop iz EU in vrnitev lastnega denarja ! Potem bodo boljši časi.

  • Ferluci 13:24 21.december 2015.

    Mogoče bi bilo pa bolje, da bi šel otrok, recimo fantek, k starim staršem namesto k kašnemu 'partnerju' oziroma stričku.

  • colibri 13:29 21.december 2015.

    pa v vladi so vsi gayi z cmerarjem na čelu

  • dragec 13:40 21.december 2015.

    Saj itak so pederi

  • tomazz 14:05 21.december 2015.

    Sem bil za PROTI. Če to reklamira ZL potem že ne more biti dobro. Samo zato.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:10 21.december 2015.

    Leta 2015 je največji in najbolj vpliven medij Facebook.

  • KLOBO 14:21 21.december 2015.

    **++++

  • Milan Novak 14:22 21.december 2015.

    Glavno ,da smo zmagali !!

  • dragec 15:10 21.december 2015.

    ŽAL

  • Omega_v6 17:29 21.december 2015.

    Res sem vesel,ko imata Violeta in mesečev poba nose do kolen!! Za poštene Slovence nista naredila nič,saj preko svoje visoke plače ne vidita "revežev"!!

  • Plavi-mil 17:13 21.december 2015.

    Zdaj ko se je narad prebudil, bo treba še kakšen referendum izvesti, drugače ne bo nikoli normalno v tej gnili državi.

  • Omega_v6 17:26 21.december 2015.

    Se strinjam naslednji referendum bi moral biti o prepovedi nošenja BURK!! Zakaj diskriminirati Slovence,ki ne smemo za volan z "maskami"! Vernice islama pa lahko vozijo "našemljene"!!

  • antitrust 18:00 21.december 2015.

    Kaj se sploh oglašaš, če si bil doma ?

  • CAT 11:28 22.december 2015.

    mislim, da je čas da gospa ministrica odstopi, glede na to koliko sfiženih predlogov je že podala in vsi so padli v vodo delno ali v celoti. Ne vem zakaj je zdaj brez komentarja, prej so jo bili pa vsi ...prikaži več TV in ulice polni...aja zdaj to ni več njen zakon zdaj je od drugih, ko je padel...Da ne govorimo o odpisu dolgov, študentskem delu, o minimalnih plačah, o vrednotnicah...o vsem, za kar se troši denar davkoplačevalcev...1/4 Slovencev pa v revščini oz. na pragu revščine... Res smo ovce, ker smo tiho...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.