Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
117 ogledov

Zakaj komarji pičijo ravno mene

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 00:03 12.julij 2016.

    Se strinjam, jaz in sin imava krvno -0, komarji letajo samo okrog naju... no sem pogruntala kako naju zaščitim. Mogoče bo še komu prav prišlo in deluje tudi proti klopom (če dodamo eterično olje limonine trave):- 2 vrečki celih ...prikaži več klinčkov (nageljovih žbic) namočimo v šnops, tako da jih tekočina pokrije- pustimo na temnem 1 teden, da dobimo izlužnino- precedimo nato za isto količino, kot je izlužnine dodamo olje (olivno, konopljino se fino vpija)Zapremo v stekleničko in se namažemo, po potrebi. :)Kar pa se raziskav tiče, pa je možno, da imamo mi z 0 (oz. naša koža) pač drugačne vonjave, kot tisti z drugimi krvnimi skupinami.

  • Snežinko 13:50 11.julij 2016.

    To ni noben mit, je kar resnica: ljudi s krvno skupino 0 imajo komarji konkretno rajši od ostalih. Ko sedim zraven človeka, ki ima nulo sem varen pred komarji brez kakršnihkoli pršil. preverjeno...ohoho, kolikokrat...

  • Gigiiinjo 23:21 11.julij 2016.

    potrjujem snežinkove besede. s to razliko da sem jas tisti srečnež z 0 krvno skupino in edini najebem

  • a04fcc1478065fdf1a95135fefb1e4e18500f9f6 00:07 12.julij 2016.

    Ampak zanimivo je pa tole ane... da krvno skupino 0 omenjajo kot razlog eno leto nazaj tukajle:http://www.zurnal24.si/katera-koza-mu-najbolj-disi-komar-clanek-250432#lnl_cat=vrt-in-zivali

  • primoz.g 00:08 12.julij 2016.

    jest nima pojma kero grupo imam, pijem kadim fukam k budala, pa me 15 let ni useku noben komar, PR nas, me je pa obglodalo cela jata na mađarskem in ene dve v usa, se prav da se komarci razlikujejo, ...prikaži več na balatonu pomaga bolj kot ne ČIK ter neka vrba iz ukraine, v usa pa nobena razen repelenta kot je v štacuni in mreže.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.