Slovenija
187 ogledov

Zakaj lahko banka denar kar trga z računa

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • allstarr111 21:24 31.oktober 2016.

    Kako si pridobil te delnice, katere so, če veš tadva podatka, ni problem- Če si jih npr kupil na borzi si moral imeti na KDD svoj račun in tam so zapisani točni podatki katere delnice ti imaš, ker delnice NE ...prikaži več moreš met doma pod žimnico, ker so itak samo cifre v sistemu :)

  • marialorca 19:38 31.oktober 2016.

    12 do 15 let nazaj sem od neke institucije dobil dopis, da imam v delnicah 1500 €. .. .. Silom prilik sem se od takrat do danes dvakrat selil, izgubil pismo, samo spomin je ostal. FANTJE, ki vse veste, lepo ...prikaži več vas prosim, kako naj najdem, katera delniška družba "čuva" moje everček?

  • kmetek 08:48 31.oktober 2016.

    zame 1 pravilo v življenju:vedno vzami celotno plačo dol, nikoli ne pusti denarja v bankah.

  • mirror 09:02 31.oktober 2016.

    Res je. Če imaš kartico, ti vedno ob vsaki transakciji banka zaračuna stroške. Konec meseca se jih kar dosti nabere. Če pa vse dvigneš z banke, pa teh stroškov ni, oziroma so minimalni.

  • allstarr111 14:09 31.oktober 2016.

    Itak ves keš takoj dol z računa, ker nikol ne veš kaj si te klukci zmislijo, od takrat ko sem po tv gledu kako so naredili z Grki sem v naslednjih tednih počasi dvignil vse in pozaprl vse račune razen ...prikaži več osebnega, bejž banka tako ne garantira nič, garantira država SLOVENIJA, pa še to samo za vloge do 100.000 eur, sicer sem jest še daleč daleč od tega zneska, ampak ker jim nekako ne zaupam, bo MOJ denar najbolj na varnem pr men v štumfu.

  • Avatar Leon
    Leon 15:02 31.oktober 2016.

    Menjaj banko OBVEZNO !

  • h3o 15:27 31.oktober 2016.

    kako pa mislite, da bankirji ustvcarijo plačo? ali posadijo drevesa, ki uspevajo samo v bankah in na njih raste denar?

  • romy 18:44 31.oktober 2016.

    Začel sem spremljat nekatere stvari okoli NKBM...in sem sklenil čimprej menjat banko in sicer za tisto,ki ima stroške...itd...za pol manjši znesek.Goodbye NKBM

  • Papaja Popi 16:02 31.oktober 2016.

    jozek D.Res je. Se še spomnim, ko je bil Peterle predsednik vlade in je rekel, da so naše vloge v bankah varne.Takoj naslednji dan smo šli in počasi več dni dvigovali denar, kar smo ga imeli. Ke ...prikaži več smo morali dvigovati majhne vsote, ker vse nisi mogel dvigniti.Kateri to niso naredili, so se nekateri obrisali pod nosom in so morali dvigovati dinarjePeterle jih je kar lepo število nategnil pa ga še kar volijo.

  • kapibara 12:30 02.november 2016.

    Delavka hranilnica mi NE zaračunava nobenih stroškov ob transakciji na računa, zaračunava pa najnižje stroške PLAČILA položnic..dvigi v evro-uniji = 0, itd..Kam pa z gotovino, če vse vzameš dol.. ??Od viška, pa ne boli glava.. :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.