Slovenija
232 ogledov

Zakaj mi zaračunajo, ko odidem drugam?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ivo 22:22 03.maj 2017.

    Citiram zakon te iste vlade od katere ste dobili odgovor: "Minister, pristojen za promet, na podlagi enotnih ekonomskih normativov, ki jih pripravi Gospodarska zbornica Slovenije, določi najnižjo ceno učne ure usposabljanja kandidatov za voznike." ampak to pa ni omejevanje, to ...prikaži več je "Banana republika".

  • djdj 00:16 04.maj 2017.

    Stroški? Pri katerih operaterjih, lahko bolj podrobno? Edini strošek, ki sem ga imel pri prehodu od Telekoma k drugemu operaterju, je bila nova SIM kartica.

  • AnzeSmolej 06:46 04.maj 2017.

    meni je Telemach zaračunal prenos številke 5€, prekinitev pogodbe ca.12€ in sorazmerni del naročnine. Nisem imel nobenih aneksov aktivnih.

  • wolf.ata 21:55 03.maj 2017.

    pje,ja se to dogaja,si tam okoli Brežic je nekdo imel podoben problem,drugače pa je nekaj slabosti pri bivšem Si.mobilu - A1 ampak jaz sem pri njih od začetka-med prvimi v Sloveniji in imam ( poslušaj to sedaj) 8,99 eura,8Gb (150/50) ...prikaži več0) in sms, pogovori in mms neomejeno ter Tujina 1Gb in 1000 pogovorov,sms in mms,je včasih slabši prenos podatkov in signal kot pri Telekomu ampak ni panike,če je kak problem ti ga rešijo,če si vljuden,ti pa počijo pri Nlb brez kakega vzroka iz 1.90 na 2,60 vodenje OSNOVNEGA računa,ampak KLASIČNI račun pa it 2,30 na 2,60eura,se pravi,da so osnovni in klasični račun izenačili,

  • pje 20:34 03.maj 2017.

    Tudi, ko imajo kakšne akcije ti operaterji na polno računajo. Kupil predplačniško sim A1 in seveda mi kar zaračunali namesto 6 eurov 10 eurov! Lopovi!!! Pri istem operaterju tv -vmesnik ni delal poklical za novega in 3 tedne čakal na ...prikaži več drugega oni mi kar za cel mesec zaračunali. Da ne govorim o čakanju na njihovo brezplačno št.

  • popokatopetl 21:52 03.maj 2017.

    S strani Ministrstva se mi zdi to popolnoma nesprejemljiva demagogija. Zdaj lahko pričakujemo dirko operaterjev, kdo bo strošek prekinitve razmerja bolj navil in to seveda skril v drobni tisk. Seveda bi lahko za ta strošek določili zgornjo mejo, s čimer ...prikaži več nikakor ne bi omejevali konkurence.

  • eosss 12:11 04.maj 2017.

    Meni pa je Telekom zaračunal 10 € "stroškov prekinitve naročniškega razmerja", ko sem prešel k drugemu operaterju... pa nisem imel nobenih aneksov ali vezav...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.