Zdravje
9402 ogledov

Zakaj morajo imeti testirani učenci maske

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 07:44 24.november 2021.

    "Tako kot pri vseh testih so lahko tudi rezultati samotestiranja negativni, ker je v trenutku samotestiranja prisotnega premalo virusnega materiala, kar pomeni, da če bi vzeli bris čez nekaj ur ali naslednji dan pa bi bil rezultat že lahko pozitiven".. ...prikaži več .Torej lahko rečemo, da so testi brezvezni in da bi bilo vseeno, ali celo bolje, če bi merili temperaturo....In, če z masko ne ravnaš pravilno je bolj nevarna kot če jo nimaš...Otroci, pa tudi odrasli si jo stalno popravljajo in prenašajo virus.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 08:55 24.november 2021.

      cilj je poslušnost,ni šans da kdo nosi masko non stop ,prav nihče je ne nosi pravilno,opazujem ljudi ,ki si nadenejo masko in v trgovini si jo nevede že pod nos dajo in popravljajo ali pa celo ne in to dela ...prikaži več čisto vsak.Tudi varnostnik ki te opozori da popraviš masko ,počne enako.

    • kontrahan 13:32 24.november 2021.

      krucefic malo počakaj ti bo mag. dr. profesor lluckyss kmalu odgovoril in razložil :-)

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:16 24.november 2021.

    Zaradi poneumljanja ljudi...

  • becar 09:13 24.november 2021.

    Zaradi teroriziranja otrok in staršev

  • Margaret_Marshall 15:12 24.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:08 24.november 2021.

    ja če bi dobro brali odloke, menda še vedno velja tisit, da če je v prostoru izpolnjem pogoj PCT mi treba nsit mask. prašite Janeza Janšo, ko je imel zbor v Parazugu...jedli so tudi in pili, otroci imajo tud malico, ...prikaži več pa naj jim dajo vodo na mize, da ne bodo dehidrirali. ja menda runkl ima še ogromne zaloge gumic in prtičkov, samo bi mu bilo dobro povedat da zmanjkuje papiraja, pa naj ga rajš špara,

    • janez.zalaznik 09:54 24.november 2021.

      Ne drži, masko je dovoljeno sneti, če so vsi v prostoru PC ali pa če so PCT in se streže hrano in pijačo. https://www.zurnal24.si/slovenija/zato-so-bilu-na-shodu-sds-lahko-vsi-brez-mask-374584

    • rd2dmk2 16:45 24.november 2021.

      janez-zalaznik. menda v šoli med malico se lahko sname maska ali ne ? in ZATO sem predlagal da naj imajo otroci stalno na mizi kozarec vode. saj veste en juhu osebek lahko pije vodo in je sendvič ostala slovenija pa ...prikaži več pa ne.. dokler nekdo ne ugotovi, da če strežeš zaposlenim pa gre.. mal je treba interpretirat napisano, otroci istega razreda so en kolektiv , a ne ? to ni državni zbor, ko so sami skreganci med sabo in morjo imet nagobčnike, da se ne pogrizejo. se mal hecam.

    • janez.zalaznik 21:13 24.november 2021.

      Hja, to bi bila možna interpretacija in tudi na to sem pomislil, ko sem pisal članek, ampak ker imaš specialen predpis, ki se tiče šole, to najbrž ne bi zdržalo.

    • rd2dmk2 21:49 24.november 2021.

      gospod novinar, dokler nihče ne poizkusi se ne ve, saj se spomnite, vse gostilne zaprte, potem pa minister ima fešto s sendviči in radensko, kmalu potem pa ta velika groza en gostinc izvaja malice.. ja in potem so ugotovili na ...prikaži več ministrstvih in povsod okoli da je to dovoljeno. vmes so talali denarce za covid podporo, gostinci pa lepo počitnikovali v Zanzibaru in tam okoli. saj vem , preveč berem Alan Forda, sam, a bi eden probal ?

  • Thomas_Brown 15:11 27.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 00:17 25.november 2021.

    Zakaj morajo imeti testirani učenci maske, ha ha ha, ker je Janez tako rekel. Čisti in samo zato!

  • Franjo Erman 20:07 24.november 2021.

    jaz imam eno za pol leta, pa še kar dela

  • miran96 15:27 26.november 2021.

    Mene pa predvsem zanima, koliko je po enem tednu še sploh odkritih primerov dnevno (še prvi dan jih je bilo komaj 300 asimptomatskih) in če ni to testiranje res le samo sebi namen oz dokaz “poslušnosti populacije”??

  • igorgeus 16:18 26.november 2021.

    skratka, vasi sodrzavljani vas lahko vsako sekundo nevede smrtno ogrozajo, tudi ce to ni dokazano, zato se jih bojte in izogibajte. bolj se jih boste izogibali, manjsa je verjetnost, da boste nasli skupno tocko in se upirali

  • sam1 11:10 24.november 2021.

    Ja,pa še polovica teh mask,ki jih kupujemo,ima tako ogaben vonj,da jih ni mogoče nositi niti minuto,kaj šele cel šolski dan....

  • popokatopetl 08:06 24.november 2021.

    No lahko ti povem iz prve roke da je bil test prva dva dni smrkanja negativen. Kolk ima to smisla je druga reč.

    • janez.zalaznik 09:55 24.november 2021.

      Ste bili cepljeni? Slišal sem že za več podobnih primerov.

    • jakec1575 10:58 24.november 2021.

      gre za obcutljivost testov. neobcutljivi v obe smeri. oz. kot je popularen izraz. lazno pozitivni ali lazno negativni.

  • jakec1575 10:59 24.november 2021.

    Jaz vidim problem v maskah, ko otrok pozabi domasvezo in potem uporablja naslednji dan tisto od prejsnjega dneva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.