Magazin /magazin/lepota-telo
1867 ogledov

Zakaj na desnem boku ni dobro spati

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 14:01 19.februar 2016.

    Ja, ko sem bil pri dohtarju je govoril obratno. Spati je treba na desni strani, da organi ne pritiskajo na srce. Naj se odločijo. V glavnem, najbolje je spati na način, ki ti ustreza.

  • asmas 19:05 19.februar 2016.

    ti "sami študirani ljudje" so to rajžo ugotovili prav.Jaz imam težave s želodcem,pred 20 leti sem imel rano,sedaj me nagaja zgaga.Če ležim na levem boku se mi kislina ne "dviguje"v požiralnik.ko pa se obrnem na desno me ponoči zbudi pekoč ...prikaži več občutek v požiralniku.Takoj moram popiti požirek vode in pogoltniti rupurut.Torej kdor ve kaj je boleč želodec ve da mora spati na levem boku,ali pa povzdignjen vzglavik ter ležanje na hrbtu-potem pa smrčimo...

  • dare326 09:11 21.februar 2016.

    Spet en doktor, ki bi rad zaslovel. Naj gre spat na 5000 mnv ali višje, na levo stran in bo na lastni koži doživel, kako deluje srce po pritiskom telesa, če se mu ne bo prej ustavilo. Spiš malo na ...prikaži več eni, malo na drugi strani, brez pametovanja, kaj je boljše. Nimamo samo mi Butalcev.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:41 19.februar 2016.

    Mah velik je taki stvari v lajfu kjer je ve je po svoje dobr pa po svoje slabo.

  • Papaja Popi 16:04 19.februar 2016.

    Vsakič ugotovijo kaj novega.In to sami študirani ljudje, ki se jim že malo meša.Preveč pameti tudi škodi.

  • primoz.g 19:48 19.februar 2016.

    Glupih nasveti, prebava med spanjem nima kaj delat, ker če imaš težave z njo, si ne želiš pojest obrok vsaj 2 uri pred spanjem, enako če imaš slabo srce, seveda ga ne boš obremenil med samim spanjem dodatno, ker se ...prikaži več čist komot zgodi da se zjutraj ne zbudiš.tele novinarje bi mogli malo ustavit glede zdravstvenih nasvetov ??

  • marabunta 20:14 19.februar 2016.

    glede na prispevek in komentarje je pa mogoče najbolje spat pokonci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.