Slovenija
26 ogledov

Zakaj (ne) plačati 139 evrov več

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • graff 20:24 04.februar 2012.

    Odkar smo, dve leti je tega, presedlali iz elektroGorenjske na GEN-i, nimamo več težav. Elektrika se ne draži, mesečno jim po elektronskem programu sporočamo odčitek števca in obračun je do stotina točen.Na elektroGorensjki so nas prinašali okoli oz. ...prikaži več. goljufali, poniževali, navkljub lastnim meritvam dnevne, mesečne, tromesečne, pol in letne porabe, nikoli njismo prišli skupaj. Njihovo poslovanje je bilo barbarsko, zato toplo priporočam vsem, ki želijo imeti mir in dostojno poslovanje za dogovorjeno ceno, čim prej spokajte od njih stran.

  • Johnny Smarty 20:30 04.februar 2012.

    LJudje! Ni prav nobene logike, da ostanete pri teh oderuhih. Sam sem pred slabim letom presedlal na Petrol in glej ga glej: s konstantnih 89 eur sem začel pri Petrolu plačevati 65 eur. Nakar sem izkoristil vse popuste (zlate točke) ...prikaži več potem, ko sem pri njih tankal gorivo; zlate točke pa sem vnovčil tudi zato, da imam (pred mesecem dni sem aktiviral zadevo) sedaj dve leti nespremenjeno ceno elektrike !!!!!!! in na koncu vse točke , ki sem jih imel na računu sem zdaj izkoristil še za 19% (max. je bilo 20%) nižji račun za naslednjih šest mesecev. Enostavno ne morem verjeti, da je to sploh možno! Loto na kvadrat! Noro! PETROL - zakon!

  • Meri Pogacar 21:43 04.februar 2012.

    A mi lahko poveste kam naj se obrnem, glede te zamenjave , oz,drugega dobavitelja -sem na Elektro-Gorenjski narocnik.

  • ZasekaMož 22:22 04.februar 2012.

    pocenielektrika.si

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.