Slovenija
30 ogledov

"Zakaj ne vlak z desetimi vagoni?!"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • benč 17:29 03.november 2015.

    Domov si pelji svoje muslije, pa naj še stara poskrbi za njih!

  • benč 17:27 03.november 2015.

    Nehaj musli!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:14 03.november 2015.

    Večji vlak bi povzročil težave SŽ,saj imajo vozni park velik celih 7 vagonov,imajo pa zadost vagonov za prevoz živine.

  • Avatar olor
    olor 11:13 03.november 2015.

    Stroške naj plačajo Nemci, k njim bi vsi radi šli, zakaj pa vedo le oni.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:34 03.november 2015.

    Vsaka podobnost z invazijo kobilic je zgolj naključna...

  • Avatar čavez
    čavez 14:41 03.november 2015.

    http://www.publishwall.si/aktualno.hrvatska/post/147712/alarmantno-stanje-v-nemskih-bolnisnicah-ogromno-je-aids-a-in-sifilisa-med-begunci

  • dragec 17:09 03.november 2015.

    Kobilica je tvoja mama,ki te je skotila

  • dragec 17:10 03.november 2015.

    TI IDIOT , ŠE SS SO ZA TEBE METULJČKI

  • edstark 10:24 03.november 2015.

    najboljši bi bili vagoni za prevoz gramoza ali kaj podobnega, ker kjer oni sedijo je potrebno vse razkužiti, najbolje kar zažgati vagone po uporabi.

  • Omega_v6 18:15 03.november 2015.

    Ne bom pustil,da se kdo od mojih družinskih članov udeleži teh čistilnih akcij!! Da bi moji otroci čistili za temi "visoko izobraženimi" migranti ne dovolim!! Že zadostna sramota je,da bodo naši vnuki plačevali kredite,ki jih bomo najeli za te migrante!! ...prikaži več Tako sem globoko razočaran nad državo Slovenijo saj se vedno znova najde denar za tujce za Slovence pa državljani zbiramo "miloščino" ali pa zamaške!!

  • principiumnovum 19:27 03.november 2015.

    Cerar, investicija v ograjo je denar vržen skozi okno. Ograja teh ljudi ne bo zadržala. Ograja ne bo rešila ničesar. Če imajo tvoji svetovalci (karierni študenti) kaj pameti (zate vem, da je nimaš) naj od Evrope izprosijo vsa možna sredstva ...prikaži več (finance in materialnotehnična sredstva), ki so jih pripravljeni dati. Od ljudi, denarja, vozil, sredstev zvez... Nafehtaj kar lahko, predvsem pa denar, ker s tem denarjem lahko opremiš lastne sile ter jih popolniš z novimi zaposlitvami. Nove, okrepljene in opremljene sile nam bi v naslednjih mesecih prišle krvavo prav. Dobesedno! Z ograjo pa si ne bomo mogli nič pomagati. Od nje bo imel korist samo kakšen usran, sprijen, smrdljivi, bleferski in pokvarjeni eldeesarski (beri ESEMCEJEVSKI) "podjetnik", ki bo za to od države prejel mastne denarje. Zakaj sem napisl "nafehtaj"? Ker mi nismo bili, nismo in nikoli ne bomo v položaj kaj zahtevati. Že več let smo vazalna država, brez prave lastne oblasti in suverenosti, zato nam trenutno ne preostane nič dru

  • edstark 10:24 03.november 2015.

    najboljši bi bili vagoni za prevoz gramoza ali kaj podobnega, ker kjer oni sedijo je potrebno vse razkužiti, najbolje kar zažgati vagone po uporabi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.