Magazin /magazin/lepota-telo
330 ogledov

Zakaj vam smrdijo stopala

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • iravadi 09:17 15.marec 2016.

    Ker iz riti rastejo...

  • malonaokoli 11:09 15.marec 2016.

    po mojih izkušnjah je razlog predvsem v kemičnem zvarku ki ga indijci uporabljajo za namakanje vseh materialov, tako za obutev kot oblačila, celo kopalke, ki jih šivajo na Kitajskem in prodajajo v EU, poceni ali drago, odvisno od blagovne znamke. ...prikaži več. Jaz kupujem obutev od čevlarja, po meri z naravnimi materiali in mi še nikoli niso smrdele noge. Ja pomembno je v kaj obuješ noge, ker se vpojni strupi po bosi nogi še hitreje vpijejo v kožo in kri.

  • mph 11:00 15.marec 2016.

    Z vsemi kremami proti potenju in za nego nog, praški, ... je nedopustno, da nekomu smrdijo noge. Poznam primer prijateljice, ki ima moža mehanika, ki ga je le prepričala, da nekaj časa daja prašek v nogavice ... nobenih vonjav več, ...prikaži več prej pa za bruhat ... ampak je malomarnež potem to opustil, se mu "ne da", ... okoli pa ni problema, da se dušijo. Redki pa so primeri okužbe s kakšnimi posebnimi bakterijami ali gljivicami, kjer pa pomaga zdravnik. Kot ni opravičila za smrad izpod pazduh, ga ni niti tukaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.