Slovenija /slovenija/crna-kronika
44 ogledov

Zaklenil sodnico in pobegnil

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Klemen Green 00:26 30.november 2013.

    spranc

  • KLOBO 13:53 27.november 2013.

    Pridem več kasno !! He, he, ..... .............................???? ...............................Vse to je bilo v naprej dogovorjeno, v taka naklučja nihče ne verjame. Kot prvo sodnico suspendirati, kot drugo soditi vratom , ker je imelo ključ v svojih vratih, kot tretje pa ...prikaži večpa paznika dat na usposabljanje, ker nista fizično primerna za paznika !!

  • vladek 14:49 27.november 2013.

    sami opankarji so med nami

  • rogixl 15:43 27.november 2013.

    Upam da ne bodo prehitro zadovoljni z rezultati, ki nikakor še niso zadostni. Aktivnosti je potrebno le še stopnjevati, saj imajo dovolj kadrovskih kapacitet.

  • KLOBO 18:28 27.november 2013.

    Me prav zanima, kako si bodo razdelili nagrado!! A bo tudi zapisnikarca dobila jurja !!???

  • KLOBO 18:28 27.november 2013.

    Me prav zanima, kako si bodo razdelili nagrado!! A bo tudi zapisnikarca dobila jurja !!???

  • KLOBO 18:28 27.november 2013.

    Me prav zanima, kako si bodo razdelili nagrado!! A bo tudi zapisnikarca dobila jurja !!???

  • Žurnalček 07:37 28.november 2013.

    Škoda k ni še sodnico mal na gobec !

  • Dani1971 17:58 27.november 2013.

    Zanimiv pogled na spletno stran http://www.sodisce.si/okralj/razpored_aktualnih_obravnav/kazenske/ in pogledati, katere sodnice se ukvarjajo s primeri kot je nasilništvo. Me res zanima, kakšna je cena za pobeg?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.