Slovenija
29 ogledov

"Zakon se razveljavi"

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 07:14 29.marec 2014.

    JEBALTE JANŠA, ČE ŠE LAHKO????

  • mirko 12:44 28.marec 2014.

    Prepričan sem, da če boš nadaljeval z takim sovraštvom, boš na koncu naredil samomor. Žalostno toda resnično, človek se sam pripelje do samomora z svojimi mislimi. Delaj malo na avto psihoanalizi, če pa ne znaš, pa poišči strokovno pomoč. Zaenkrat ...prikaži več je še naše zdravstvo zelo poceni, se ti splača, za tvoje zdravje in varnost gre.

  • dragec 18:30 28.marec 2014.

    MENDA DANES SKORAJ VSI MOŠKI V SSDSS IMAJO MOKRE GATE ,A ŽENSKE VIBRATORJE IN BATERIJE!!!!!

  • dragec 12:20 28.marec 2014.

    mrki, tablete zaenkrat še delujejo,

  • dragec 12:21 28.marec 2014.

    nazadnje sem bil v Ormožu in kaj misliš, koga sem videl v čakalnici,tvojega velikega vodjo v družbi treh telohraniteljev, kdo jih plačuje???????

  • dragec 14:13 28.marec 2014.

    Kako poceni, mirkec, ko moram, da bi opravil pregled v razumnem času plačati. Drugo, ne skrbi, samomora ne bom naredil. Bolj bi rekel,da se praznim,ko vidim kako se obmetavate desni in. Jebiga, kakšni so nam politiki, taki smo tudi mi, ...prikaži več glipe, neumne ovce. Po naravi sem levi fašist, kako nas imenuje tvoj veliki vodja in prav uživam,ko vas,desne komuniste izzovem na besedno vojno dopisovanja. Torej, tvoji komentarji so včasih zelo dobri, samo razumi, da te garniture na oblasti že 20 let sodijo na smetišče zgodovine in naj te ne zavedejo,srali so ga kako levi tako desni, žal,novih obrazov ni in ni.

  • se_eden 12:56 28.marec 2014.

    škoda. to bi bil eden redkih korektivov za obdavčitev dela na črno. ker, ne se sprenevedat, na kak način je ogromno državljanov v tej preobdavčeni državi sploh prišla do premoženja. fuš in še enkrat fuš...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.