Slovenija
44343 ogledov

Znano, kdaj bomo začeli uporabljati bone

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:37 08.julij 2021.

    Iz mojega žepa je ta nacistična vlada brez mojega privoljenja vzela že par deset tisoč evrov in sedaj mi "daje" 100 evrićev ?! Ste nori ali kaj vam je ?! Zatlačite si jih nekam..banda zarukana...

    • Naklonsky 13:32 08.julij 2021.

      Ne seri! Ti, uboga para, nikoli nisi, niti ne boš dal državi toliko kot nakladaš. V vsakem primeru je vsak nacist boljši kot katerokoli zabito komunistično teslo!

    • Avatar pantani
      pantani 13:53 08.julij 2021.

      Naklonsky, Žalosten komentar človeka z IQ sobne temperature!!!

    • Naklonsky 14:40 08.julij 2021.

      Tudi jaz se strinjam. Zmerjanje z nacisti je daleč od človeškega dostojanstva.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:29 08.julij 2021.

    Dejte še kak članek na temo bonbončkov a.k.a. bonov, FAŠISTIČNI ZNB zakon pa samo bežno omenimo, ker več kot očitno sledite neki agendi FAŠISTIČNE vlade, zdej ali zaradi strahu, zaradi lastnih interesov (denar), ali pa ste dejansko del tega FAŠISTIČNEGA ...prikaži več stroja in verjamete v vse to. SRAM VAS JE LAHKO! #MotorkaRevolucija

  • Avatar erof
    erof 13:42 08.julij 2021.

    NOČNI KLUB TUDI VELJAJO ....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:35 08.julij 2021.

    Zdaj ko nas bodo spet zaprli nam bodo pa bone delili. Zakaj že? Da nas bo grela misel na naslednje poletje, ko bomo imeli še 100 eur v dobrem? Ma v ri nas se piše vlada, korona, pa še kdo.

  • miho 13:23 08.julij 2021.

    Lahko bi zahtevali kakšen copay (doplačilo), to pa zato, da se prepreči tisto, kar so romi lani počeli ...

  • Janez11 12:47 08.julij 2021.

    Levičarji javno pljuvajo čez bone ampak jih edini tudi porabijo. Jaz imam neizkoriščene še lanskoletne.

    • janez-ne-jansa 13:00 08.julij 2021.

      Ti imaš neizkoriščene možgane, glede na tvoj komentar. Če že pišeš nebuloze pa še jih podpri s podatki. Od kje imaš podatke, da samo levičarji koristijo bone? V kolikor nimaš podatkov in pač pišeš kar nekaj si še enkrat preberi prvi stavek.

    • janez864 15:11 08.julij 2021.

      Butec izkoristi bone, ne boš imel nič več če jih ne izkoristiš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.