Magazin /magazin/vip
33617 ogledov

Zala razkrila, kako sta s fantom grešila

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • romy 10:23 29.januar 2018.

    Sem mislil komentirat, pa raje ne,moram na veliko potrebo...lep dan

  • peter28 13:05 29.januar 2018.

    Članek, vreden ameriške Pulitzerjeve nagrade. Čestitke mladi deklici, ki si je našla svojega sugar daddy-ja. A lahko zdaj prosim nehate smetiti splet z "novicami" o slovenskih obskurcih?

  • perhan63 13:45 29.januar 2018.

    za kozlat ..dve idiotki na sliki..ena clo pije svoj urin

    • Besi 23:11 29.januar 2018.

      Idiot si vzel čas,da je oblatil članek,blatenje je tvoja vrlina

  • Lovebites 21:00 29.januar 2018.

    Neverjetni ste s to ciganko.Gadna.Cefurska faca s cudno celjustjo.A ste tolk obsedeni s temi balkanskimi prostitutkami

    • Besi 23:08 29.januar 2018.

      Ne vem,od kod črpaš to sovraštvo...zastrupljaš sebe... okolico...priporočila bi ti detoksikacijo...mislim najbolj resno...hvaležna sem, da nisem obkrožena z takimi homo sapiensi ,če to sploh si...mogoče si samo nekakšen stranski produkt...mogoče sploh nisi človek... zombi ....kar zmrazi me

    • Lovebites 07:14 30.januar 2018.

      Odpelji si te cefurje domov.

  • Besi 23:01 29.januar 2018.

    Kakšni idioti tukaj ko mentirajo,sama scalnica na kupu zavistnežev...bravo Zala,uživaj v cvetu svoje ljubezni,čudoviti verzi...Zvezdana odlična ,kot vedno ,prava pozitivka,go girls😊

  • Zan Marega 00:27 30.januar 2018.

    tele dve tud pouriniral ne bi.ena stara in ena mlada prostitutka...pol bosta pa prijavljale zaradi spolnega nadlegovanja...a tale od tamlade tuposlavenos plenice?

  • Zan Marega 00:29 30.januar 2018.

    a fotr čefur je že plačal davke?

  • krtmen1 16:07 03.februar 2018.

    Torej jo je nabrisal v Fiesi, zunaj ob pol treh ponoč....ta mnogo starejši moški (umetnik, a samo v duši-dobra!); ok, vse v redu - ampak zakaj moramo bit o tem mi vsi obveščeni?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.