Slovenija
27 ogledov

Zalar nasledil Kresalovo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 12:28 26.avgust 2011.

    ...ma spelte se u 3 PM, prokleta banda pokvarjena...nesposobna!!!!!!!!!!

  • nergač 13:54 26.avgust 2011.

    temu bi jaz rekel "terminalna faza:" blodnje in popolna izguba kompasa...

  • privat 18:52 26.avgust 2011.

    hotel sem reči da je Zalar verjetno ok...pa sem se premislil!! Kako je lahko ok, če še vedno ne dobim prevoznih stroškov,moja plačilna lista je čisto nezakonita,če zdravstvo ne dela,če je policija ne sme loviti nepridiprave v organiziranem gosp. kriminalu,zakaj ...prikaži več novinarji ne pišejo oz.nesmejo pisati "proti"vlade in proti tajkunov...pa tudi glavno ..kako je ok če ga je predlagal naš Pahor?????

  • privat 19:04 26.avgust 2011.

    no kdo pa bi sploh hotel biti v taki vladi ,v taki združbi ,ki se je bo kasneje sodno preganjalo...

  • graff 17:21 26.avgust 2011.

    To je veleizdaja ,,demokracije,,!!!To je mogoče samo v totalitarnih režimih. Notranji in pravosodni minister nikjer na svetu ni združen v eni osebi, sedaj je jasno, da nastopa zadnji stadij banana republike, Slovenije.Celo severnokorejski predsednik, sicer predsednik ...prikaži več totalitarnega režima je bol demokratičen od predsednika vlade naše države, žal Pahorček moj, tudi po sestopu iz oblasti ne boš inmel miru, pa ne zaradi desničarjev, ki se vesele skorajšnega prevzema oblasti, ampak zaradi nas, ogoljufanih in naplahtanih levičarjev, ker si skupaj s tvojo ostarelo združbo, cepljeno na UDBO podlagi ,,SD,, izdal nas, volilce leve opcije in zaprisežene demokrate.

  • principiumnovum 11:05 01.oktober 2011.

    Naslov članka bi moral biti: Kup gnoja so odstranili, ostal je neznosen smrad

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.