Slovenija
212 ogledov

Žale: Nočni čuvaji varujejo tudi ikebane

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 10:51 31.oktober 2015.

    iz groba, .......a so jo izkopali.......hahahaha, slovnica, ljubčki!!!!

  • maresem 11:26 31.oktober 2015.

    Na žurnalu pozabi na slovnico.

  • Johny 11:34 31.oktober 2015.

    Čeprav nočni čuvaji varujejo ikebane, jih barabe ukradejo podnevi....Žale pa itak samo kasirajo in se hvalijo z varovanjem!

  • mitjap 11:37 31.oktober 2015.

    Kaj bo mrtvemu en skupek cvetja za 50€? Raje donirajte živim, ki so še kako pomoči potrebni.

  • Izudin 10:58 31.oktober 2015.

    Z groba pa že. Samo to ni napaka novinarja, tako je očitno dejala dotična gospa. Sicer pa nekaterim ni nič sveto, niti ne pomislijo na karmo. Da z groba kradeš ...

  • asmas 12:54 31.oktober 2015.

    bravo.Denar,ki ga je zapravila za en kup cvetja bi lahko poklonila ljudem ki nimajo niti za sol.in svojci bi ji bili veliko bolj hvaležni-prva slana in te rože bo le en kup gnoja Moja pokojna mati mi je vedno govorila,da ...prikaži več je razkazovanje "statusnega simbola"po pokopališčih le hvalisanje sebi enakimi.Jaz grem na grob svojih staršev vsak mesec in tudi večkrat in se mi zdia je d "modna pista"mini kril ,pudra in nameskih frizur na dan mrtvih samo razkazovanje z namenom vzbuditi pozornost in nima z obiskom groba pokojnih nobene veze.Prav vesel sem kadar je na dan mrtvih dež ali slabo vreme.Takrat se pokaže pravi obraz obiskovalcev.Kdor da nekaj na to da obišče grob bo vseeno prišel ostali "mentalisti" pa so seveda doma

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.