Slovenija
37785 ogledov

Zamenjati bo treba 120.000 peči

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 15:35 20.oktober 2017.

    Spet ena idiotska. Zamenjajo naj oni svoje glave.

  • smejka 16:16 20.oktober 2017.

    Kdor ima 400€ penzije, si težko privošči drva...kaj šele menjavo peči.In to ne glede na katerem območju živi.

  • Avatar praufo
    praufo 16:09 20.oktober 2017.

    30-50 let in še več nazaj se je kurilo pretežno na trda goriva, kasneje čedalje več na plin, in me res zanima kako so takrat prebivalci preživeli, seveda je šlo 100% za pasivne gorilne naprave, v katere je blo treba ...prikaži več pihat za boljši izkoristek ... no in čez deset let bomo kot norveška, elektrika, čisti zrak, ... visoke plače ...

  • brencl 20:02 20.oktober 2017.

    Bojim se, da hočejo biti naši b*bci spet bolj papeški od papeža. Namesto nesmiselno skrajnih ukrepov naj ukrepe soglasijo s ostalimi povprečnimi državami EU. Če zaprejo TEŠ ali za polovico zmanjšajo obratovanje, pokrijejo vso ciljno emisijo.

  • brencl 20:08 20.oktober 2017.

    Direktiva je le priporočilo, sami pa smo tisti, ki si z lastno neumnostjo in pretirano željo po bruseljski pohvali nesmotrno zadrgujemo zanko okoli vratu.

  • franke 21:06 20.oktober 2017.

    KAJ SE REPENČIJO ,KO PA EN KEMIS ZARADI ŠPARANJA PRI VARNOSTNIKIH ZAŽGE 1000 TON ODPADKOV ,PA NOBENEMU NIČ. BANDA

  • evelux 09:17 21.oktober 2017.

    Pa ni problem naj mi staro peč zamenjajo zmontirajo in plačajo jaz bom že kuril ker za druga itak nimam še kurjavo komaj skozi spravim ...

  • TistoPravo 19:26 20.oktober 2017.

    Namesto da županje pobirajo asvalt procente, naj raje poskrbijo...bi že zdavnaj morali, da bi se v krajevnih centrih...ne samo mestih, kurilo daljinsko...torek toplovodi, in v mestih in krajih kjer industrija in promet uničujeta in onesnažujeta dovolj že dovolj zrak...to pa ...prikaži več je večina večjih krajev in mest, skozi katera potekajo avtoceste in industrija tretjih držav...drugega k nam itaq ne pride...da se vsim ogrevanje subvencionira!! To da vsakmiz svoje peči ukuri, nikakor ne more bit čisto....

  • tomaz 10:40 21.oktober 2017.

    Na "k" mi gre ta propaganda, nabave kurilnih naprav in sistemov. Pred 4 leti sem nabavil subvencionirano peč na trda goriva, danes že povsod nakladajo, kako je škodljivo kuriti z drvmi. Stoletja se že kuri z drvmi, če bi bilo ...prikaži več če bi bilo res tako škodljivo, bi Gorenjci že davno izumrli.

    • radivoj76 17:36 23.oktober 2017.

      Samo napizdavanje naroda in odiranje naroda naj jim država kupi pa je problem rešen .L.p.

    • radivoj76 17:39 23.oktober 2017.

      Pri nas lahko vsak Jurčevič naredi nek izdelek pa če odgovarja standardu ali ne,če se pravilno pišeš.

  • mph 15:59 20.oktober 2017.

    Po mestih onesnažujejo grozljivo zdaj pozimi, pa ljudje še imam občutek kurijo vse smeti noter, plastiko, ... vsaj sodeč pogosto po smradu.

    • Skippy 16:12 20.oktober 2017.

      Če temu v Sloveniji ti govoriš smrad, potem še nisi bil v tujini.

    • mph 18:02 20.oktober 2017.

      Bil sem službeno precej po Avstriji, predvsem Dunaj, Milano pa na sploh sever Italije, .... pa tako, nekaj srednjega, verjetno pa odvisno kam človek točno gre.

  • borut54 22:34 30.oktober 2017.

    Enkrat sem že padel na limanice. Zamenjal sem peč na drva in premog s pečjo na pelete. Jajca on jajc, še serviser ne obstaja, Petrol jo je pa oglaševal.

  • radivoj76 17:12 23.oktober 2017.

    Zamenjati bo treba parlament pa bodo kurilne naprave takšne v prodaji,ki ustrezajo predpisom,nekdaj ste nam drago prodajali salonitke,danes pa nam drago zaračunava te reciklažo to bi naj bilo zdravo gospodarstvo,vprašanje za gospoda ministra za gospodarstvo.Odgovor prosim.

  • Avatar Leon
    Leon 15:11 20.oktober 2017.

    Zamenjati bo treba vsaj 120.000 malih kurilnih naprav na trdna goriva.............in kdo bo vse to nadziral ? Lastniki stanovanj,ki se ogrevamo na daljinsko ogrevanje živimo v najbolj onesnaženem okolju v naselju individualnih hiš,ki se ogrevajo z vsem kar jim pride ...prikaži več pod roko ....od kameljega dreka in vseh kuhinjskih smeti vključno z plastiko in gumami . Maribor - Nova vas je vzorčni primer ,kjer je tudi otroški vrtec . Ni ga inšpektorja ,ki bo to prepoznal .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.